Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

wentylatory

~Bartosz #31
My w mieszkaniu mamy dobre wentylatory , które posiadają sterownik, umożliwiający stopniowanie pracy wirników i kierunku w jakim działają. Polecam każdemu takie rozwiązanie.
Cytuj
Troker #32
Cytat: mami1 (2019-01-04 14:10)
My zastanawiamy sie nad klimatyzacją. Klimatyzacja o wiele lepiej rozprowadza odpowiednią temperaturę i nie jest tak głośna jak wiatrak.


Ja w domu również korzystam z klimatyzacji. Ostatnio postanowiłem też zakupić urządzenie nawilżające https://duka.com/...nawilzacze-powietrza , które utrzymuje odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniach. Klimatyzacja ma tendencję do osuszania powietrza, co w nadmiarze jest nie pożądane. Przesuszone powietrze może prowadzić m.in. do podrażnień skóry, a także powstawania alergii.
Ostatnia modyfikacja 18-01-2020, 12:47 Cytuj
robert10015 #33
Jeżeli szukacie informacji o klimatyzacji to koniecznie zobaczcie stronę https://remont.biz.pl/klimatyzacja/
Cytuj
~Moska90 #34
Pewnie, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej zadbać o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Niestety, ale smog dzisiaj stanowi bardzo poważne zagrożenie dla wszystkich. Moim zdaniem każdy powinien zajrzeć do http://smogowicze.pl/ i dowiedzieć się na temat tego, jak powinniście zawalczyć przeciwko smogowi.
Cytuj
~aktywna #35
Wentylacja w domu jest potrzebna, zwłaszcza jeśli mają nas nawiedzić takie same upały, jak w tym roku. Ba, to może nie wentylator, a klimatyzator by się przydał. Jednak taki stojący to jest dla nas duża niedogodność. Dlatego ta firma http://coldklim.pl/ może nam zamontować klimatyzację, czy to w domu, czy na przykład waśnie w przedsiębiorstwie. Co wy na to mówicie?
Cytuj
camio #36
My stosujemy wentylację grawitacyjną i póki co jesteśmy zadowoleni :) Poczytajcie więcej tutaj: https://www.ecocomfort.pl/strefa-specjalisty/artykul/wentylacja-grawitacyjna-w-domu-jednorodzinnym/
Może przypadnie wam do gustu ta lub mechaniczna :)
Ostatnia modyfikacja 18-05-2020, 12:29 Cytuj
camio #37
My stosujemy wentylację grawitacyjną i póki co jesteśmy zadowoleni :) Poczytajcie więcej tutaj: https://www.ecocomfort.pl/strefa-specjalisty/artykul/wentylacja-grawitacyjna-w-domu-jednorodzinnym
Może przypadnie wam do gustu ta lub mechaniczna :)
Cytuj
Felicita #38
Jakość i drożność systemów wentylacyjnych zarówno w domach jak i w biurach gdzie najczęściej przebywamy ma duże znaczenie na nasze samopoczucie oraz jakość życia. Trzeba więc w miarę często sprawdzać ich stan. Pomocne w sprawdzaniu przewodów wentylacyjnych są miniaturowe rurki Prandtla oferowane przez firmę Test-Therm na stronie https://www.test-...dtla/dwyer-pitot-167 . Można tam poznać budowę, zasadę działania oraz zastosowanie tego urządzenia. Ciekawa lektura szczególnie dla fachowców zajmujących się wentylacją.
Cytuj
~Antoni21 #39
Jasne, że tak. Przecież latem takie wentylatory mogą okazać się niezastąpione, szczególnie w miastach. Ja na pewno mogę Wam doradzić, byście zajrzeli do https://www.eldom.eu/ i pomyśleli o zakupie czegoś z tej marki. Mają bardzo dobre produkty, więc o ich skuteczność możecie być spokojni.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany