Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Dobry dentysta

Kirklejszak #31
świetna firma, sam skorzystam
Cytuj
Sum21 #32
Szczerze mówiąc wydawało mi się, że wizyta u dentysty będzie dla mojego dziecka i dla mnie sporym problemem, z którym będzie ciężko sobie poradzić. Okazało się wręcz przeciwnie - dzięki dobremu przygotowaniu udało się przebrnąć przez to bez problemów. Pomógł nam w tym ten artykuł http://warsawo.pl/zdrowie/wizyta-u-dentysty-nie-musi-byc-dla-dziecka-trauma/ Poczytajcie i nie unikajcie dentystów!
Cytuj
suzi #33
Czasami zdarzają się takie sytuacje, że potrzebny jest dobry specjalista - na przykład chirurg stomatolog krakow. Z pewnymi kwestiami zwykły dentysta po prostu nie da sobie rady. Sama miałam niedawno problem, krzywo wybiła mi się dolna ósemka i musiałam iść na ekstrakcję. Na szczęście wybrałam się na ten zabieg do dr Świątkowskiej i nic nie bolało :) Takich dentystów mogę polecać dalej.
Cytuj
~Tymoteusz1 #34
To prawda. Stomatologów powinno się wybierać z głową. Pamietajcie, że jakiekolwiek komplikacje ze stanem uzębienia mogą znacznie pogarszać ogólny stan organizmu. Warto wiedzieć, jak to usunąć, a wiele na ten temat jest opisane w http://www.triodent.com.pl/services/leczenie-zgrzytania-i-starcia-zebow/. Myśle, że Triodent może być dla Was bardzo pomocny w kontekście doprowadzenia uzębienia do stanu idealnego.
Cytuj
gingero #35
W Warszawie polecam Wam OrthoVision: https://www.orthovision.pl/. Dojazd jest dobry z każdego miejsca w Warszawie bo klinika ta znajduje się w samym centrum miasta. Pracują tam zarówno ogólni stomatolodzy, jak i dentyści-specjaliści. Również z problemami natury ortodontycznej warto wybrać się właśnie do nich.
Cytuj
~Roman77 #36
Faktycznie, w każdym mieście jest wielu dentystów, jednak zawsze warto zadbać o to, by wybrać dla siebie najlepszych specjalistów. Jeśli mowa o stolicy, to powinniście udać się do Dentica. W http://stomatologia-dentica.pl/uslugi-dentystyczne/ortodoncja/ znajdziecie kontakt, za pomocą którego się umówicie. Powodzenia!
Cytuj
aleksiev #37
A czy ten chirurg stomatolog z Warszawy jest Waszym zdaniem wart uwagi? Ja właśnie poszukuję kogoś naprawdę dobrego i sprawdzonego.
Cytuj
Karrosa #38
Niestety co do Warszawy nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bo to po prostu nie moje miasto ;) Jednak jeśli ktoś z Was szukałby dobrego dentysty z Opola to śmiało mogę poradzić zajrzeć i umówić się poprzez stronę http://stomatologdentystaopole.pl/ . Chodzę do nich na wizyty już od ponad roku i na ten moment nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Bardzo profesjonalny gabinet stomatologiczny, polecam !
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany