Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Strach przed otwarcie własnej firmy...

Sabre #16
Strach przed otwarciem własnej firmy zawsze jest i jest to całkiem normalne. Jak znajomy chciał założyć własną piekarnię, to też bał się, co z tego wyjdzie, a do tego było tak wiele rzeczy, które musiał załatwić, że aż głowa mała. Kto by pomyślał, że taka kastla może być aż tak potrzebna: http://artvocado.pl/garowanie-kasta-do-odpieku-kastla-do-garowania-co-to-jest-i-do-czego-potrzebujesz/, sama nawet nie wiedziałam, co to w ogóle jest, nie mówiąc już o innych urządzeniach potrzebnych do wypieku. Strach jest zawsze, ale do odważnych świat należy.
Cytuj
~Ela78 #17
Hejka ja też bym obawiała się ale mając dobrą księgową z pewnością sobie poradzisz. Ja nie zdecydowała bym się na samodzielne księgowanie :) wolę już powierzyć wszystkie obowiązki księgowej dlatego wybrałam usługi księgowe w Łodzi http://www.kotarska-ksiegowosc.pl/ dopilnowane i sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych do Urzędów Skarbowych i do KRS – bilansu, rachunku zysków i strat, przygotowanie informacji dodatkowej przygotuje księgowa. Ja na pewno nie była bym w stanie wszystkiego dopilnować a tak księgowa zadba o wszystko.
Cytuj
~Tymoteusz1 #18
Normalna sprawa, każdy ma takie obawy. Grunt to podejść do tematu odpowiedzialnie i konkretnie. Na pewno w biurze niezbędną rzeczą będzie dobra klimatyzacja, więc najlepiej od razu zajrzyj do http://nieproblem.pl/projekt. Dzięki No Problem będziesz w stanie uzyskać odpowiednie warunki do prowadzenia biznesu. Sama sprawdź :)
Cytuj
Barbie #19
Teraz łatwo także o dofinansowanie na własny biznes, więc warto próbować.
Cytuj
suzi #20
Nie ma czego się bać - wystarczy dobry pomysł. Jeśli nie spróbujesz to na pewno będziesz tego żałować. Możesz pomyśleć na przykład o wyspie handlowej, ostatnio stało się to bardzo popularne bo jest dużo łatwiej otworzyć taką wyspę niż sklep. Polecam przejrzeć ofertę firmy Berkano Expo: http://berkano.pl/, oni wykonują tego typu wyspy i stoiska targowe.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany