Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Strach przed otwarcie własnej firmy...

~Roman77 #46
Najważniejszą rzeczą w prowadzeniu biznesu jest ciągły rozwój. Firmy, które zapominają o tym elemencie, przestają się rozwijać. Jeśli macie firmę transportową, to bardzo cenne może się dla Was okazać takie narzędzie jak https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/fleet-management/vehicle-tracking/, dzięki któremu możecie zoptymalizować przejazdy Waszej floty.
Cytuj
Oloru #47
Rozwój rozwojem, ale trzeba też sie mieć na baczności bo konkurencja nie śpi. Moim zdaniem czasem warto jak prywatny detektyw warszawa przyjrzy się naszej firmie i sprawdzi na przykład czy nie ma w jej siedzibie podsłuchów i czy ktoś czasem nie działa na jaj niekorzyść.
Cytuj
valiumman #48
Nie pozwól żeby strach podcinał twoje skrzydła ! Otwieraj tą firmę, naprawde warto !
Cytuj
Roboro #49
Strach przed otwarciem firmy jest nieunikniony. Warto jest na wstępie posiadać dobrze ułożony biznesplan.

_________________
Gadżety na panieński
Cytuj
robertlas #50
własna firma to świetna sprawa, nie warto się bać! na początku będzie ciężko ale można zaoszczędzić np. na biurze i skorzystać z oferty http://ideaprestige.eu/. Za naprawdę małe pieniądze otrzymasz prestiżowy adres do rejestracji firmy, obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz wiele innych :)
Cytuj
MaryHam #51
Nie ma czego się bać - wystarczy dobry pomysł. Jeśli nie spróbujesz to na pewno będziesz tego żałować. Możesz pomyśleć na przykład o wyspie handlowej
Cytuj
MaryHam #52
Możecie mi polecić jakieś dobre programy do rozliczania PIT? znalazłam jakiś, taki pierwszy lepszy i rozliczyłam się, ale później chciałam sprawdzić czy dobrze i spróbowałam w innym programie i powychodziły mi zupełnie inne kwoty, dlatego chcę rozliczyć raz jeszcze w jakimś sprawdzonym tym razem. Dobre rzeczy słyszałam o tym: http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/rozliczenia_podatkowe/PITax.html
Cytuj
~Moska90 #53
Wszystkiego można się nauczyć. W prowadzeniu firmy najcięższą rzeczą są kwestie księgowe. Jesli chcesz samodzielnie się za to zabrać, to powinieneś wybrać się na Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. Tam będziesz miał możliwość poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy. To da Ci pewność, że pod kątem księgowości wszystko robisz zgodnie z prawem. Najbliższy kongres odbędzie się w 16-17 listopada w Poznaniu, więc warto się tam wybrać.
Cytuj
Abadonna #54
Ja korzystam z tego programu https://www.youtube.com/watch?v=k0N9-ZmVwt8 - w zeszłym roku znalazłam, po prostu wpisałam hasło w przeglądarkę i wyskoczyło ;) Fajne jest to, ze w końcu mogę swój 1% wykorzystać ;) Zawsze gdzieś to ignorowałam i nie zastanawiałem się, ze głupio robię.
Co do programu bardzo prosty i warto sprawdzić ;)
Cytuj
Mrugacz #55
Strach przed otwarciem własnej firmy to normalna rzecz :) Zawsze są pewne obawy.

__________________________
www.autofelgi.org
Cytuj
rival #56
taki strach to normalna rzecz, trzeba zrobić pierwszy krok i potem już pójdzie z górki
Cytuj
~Tymoteusz1 #57
Wszystko zależy od tego, jak bardzo lubisz to, co robisz. Jesli jesteś w tym dobry, to śmiało zakładaj firmę. Pamiętaj tylko by odpowiednio wybrac księgowość. Na pewno warto sprawdzić usługi MDDP w http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/kadry-place/. To pozwoli Tobie na bardzo korzystne rozliczenia księgowe, co będzie bardzo ważne, szczególnie na początku prowadzenia biznesu.
Cytuj
adam343 #58
Marzysz o gorącej, atrakcyjnej dziewczynie tylko dla siebie? Żaden problem. W agencji http://www.cheapestescorts.com znajdziesz wiele dziewczyn, które chętnie spełnią Twoje fantazje i marzenia. Czas spędzony z wybraną dziewczyną na pewno będzie udany.
Cytuj
juliette #59
Strach nie jest pozbawiony podstaw. Urzedy skutecznie probuja podcinac skrzydla. Dlatego trzeba 10x przemyslec czy mamy faktyczne szanse.
Cytuj
gingero #60
Nie ma czego się bać. Pamiętaj tylko o dobrej reklamie. Śmiało możesz pomyśleć o reklamówkach z nadrukiem swojej firmy - na przykład z logo. Wykonuje je między innymi firma http://opak-fol.pl/. Wejdź na ich stronę a znajdziesz tam pełną ofertę.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany