Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Strach przed otwarcie własnej firmy...

~Roman77 #46
Najważniejszą rzeczą w prowadzeniu biznesu jest ciągły rozwój. Firmy, które zapominają o tym elemencie, przestają się rozwijać. Jeśli macie firmę transportową, to bardzo cenne może się dla Was okazać takie narzędzie jak https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/fleet-management/vehicle-tracking/, dzięki któremu możecie zoptymalizować przejazdy Waszej floty.
Cytuj
Oloru #47
Rozwój rozwojem, ale trzeba też sie mieć na baczności bo konkurencja nie śpi. Moim zdaniem czasem warto jak prywatny detektyw warszawa przyjrzy się naszej firmie i sprawdzi na przykład czy nie ma w jej siedzibie podsłuchów i czy ktoś czasem nie działa na jaj niekorzyść.
Cytuj
valiumman #48
Nie pozwól żeby strach podcinał twoje skrzydła ! Otwieraj tą firmę, naprawde warto !
Cytuj
Roboro #49
Strach przed otwarciem firmy jest nieunikniony. Warto jest na wstępie posiadać dobrze ułożony biznesplan.

_________________
Gadżety na panieński
Cytuj
robertlas #50
własna firma to świetna sprawa, nie warto się bać! na początku będzie ciężko ale można zaoszczędzić np. na biurze i skorzystać z oferty http://ideaprestige.eu/. Za naprawdę małe pieniądze otrzymasz prestiżowy adres do rejestracji firmy, obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz wiele innych :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany