Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Strach przed otwarcie własnej firmy...

Galatea #61
Nie ma czego się bać - wystarczy dobry pomysł. Jeśli nie spróbujesz to na pewno będziesz tego żałować
Cytuj
mami1 #62
Trafiłam na idealny temat, 3 tygodnie temu dostałam wypowiedzenie w pracy, ale postanowiłam ze tym razm postawię na siebie i otworze swój biznes. Aczkolwiek, towarzyszy przy tym straszny strach! Boję sie ze wtopie moje oszczednosci. Postanowiłam, ze zabiore sie od napisania porządnego biznesplanu. Znalazłam fajny wykład https://notatek.p...-biznes-planu-wyklad Bo nawet nie wiem jak sie za biznesplan zabrać, mam nadzieje ze sie uda.
Cytuj
gingero #63
Zdecydowanie nie ma czego się obawiać. Na początku trzeba tylko pamiętać o tym, aby odpowiednio wyposażyć biuro. Na pewno podstawową sprawą będzie komputer. Ostatnio widziałam świetny model na promocji w Komputroniku: https://www.komputronik.pl/product/382763/hp-envy-13-ab003nw-1jp00ea-.html. Myślę, że będzie to całkiem dobry wybór.
Cytuj
pentliczek #64
Nie ma czego się bać, trzeba działać!
Cytuj
~Moska90 #65
Strach zawsze bierze się z niewiedzy. Jeśli obawiasz się kwestii związanych z podatkami, to po prostu poczytaj więcej na temat http://ksiegowosc-katowice.pl/ksiegowosc/sa-koszty-uzyskania-przychodu/. Jeśli odpowiednio rozplanujesz swoje wydatki, to może się okazać, że wychodzisz na prowadzeniu firmy lepiej niż na etacie.
Cytuj
~Tymoteusz1 #66
Rzeczą, o którą koniecznie musisz zadbać, są ciągłe innowacje. Bez tego cieżko będzie Ci konkurować z doświadczonymi graczami na rynku. Dla firmy spedycyjnej konieczne będą takie narzędzia jak https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/fleet-management/vehicle-tracking/how-does-it-work/ od TomTom. W ten sposób będziesz mógł zoptymalizować koszty przejazdów. Warto się tego trzymać.
Cytuj
Magdalenka00 #67
No to ogromnie ciężka decyzja, ale wydaje mi się że warto. Własny biznes to sporo pracy ale też sporo satysfakcji no i jak sie rozkręci to też sporo zysków. Pomyśl od razu o reklamie, na przykład o gadżetach dla klientów http://www.izisport.pl/produkty.html - to super sposób na zaciekawienie marką
Cytuj
Karrosa #68
Spokojnie, moim zdaniem to naprawdę ten Twój strach jest bezzasadny, prowadzenie własnej firmy wcale nie jest takie straszne. Serio, a jeśli mi nie wierzysz to zobacz sobie chociażby na stronie http://ideaplace..../oferta/twoja_firma/ , dzisiaj nawet nie musisz mieć własnej siedziby, bo możesz sobie korzystać z wirtualnego biura za relatywnie niewielkie pieniądze. Moim zdaniem to jest świetna opcja, szczególnie we Wrocławiu.
Cytuj
kasiek4 #69
Nie ma co się bać, strach ma wielkie oczy :) Kompleksowo trzeba się przygotować od samego początku. Wybrać porządne biuro prawno- rachunkowe i po kłopocie. Przyjrzyjcie się ich ofercie http://www.glc.pl/obsluga-prawna-firm Obsługa prawna firm stoi u nich na bardzo wysokim poziomie. Jest też możliwość wynajęcia ich do zadań typowo księgowych lub kadrowych.
Ostatnia modyfikacja 27-01-2018, 16:42 Cytuj
Fionnka009 #70
Też uważam że nie ma co się bać. Ale w sumie kto sie nie boi ten jest głupi, bo każdy musi się trochę bać, bo własna firma to zawsze jakiegoś rodzaju ryzyko, trzeba zainwestować swoje oszczędności w nową firmę. Jest też sporo propozycji dla firm dzieki, którym zarządzanie i codzienna praca jest dużo łatwiejsza. Na stronie https://nav24.pl znajdziecie sporo takich systemów i oprogramowań dedykowanych także dla małych i średnich firm
Cytuj
Marus #71
Warto się podpytać znajomych w tej kwestii. Jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany