Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Na romantyczny wyjazd?

HotelFarmona_pl #91
Idealnym miastem na romantyczny wyjazd będzie Kraków oraz Hotel Spa Farmona, gdzie spędzicie miłe chwile w przytulnych, komfortowych pokojach oraz skorzystacie z wielu zabiegów:)
Cytuj
nadinee #92
Zakopane jak najbardziej na romantyczny wyjazd! Klimat gór, pyszne jedzenie, domki letniskowe... Osobiście mogę polecić sprawdzoną restaurację w Zakopanem: TaTradycja http://tatradycja.pl baaardzo klimatyczne miejsce z pysznym, lokalnym jedzeniem. Co do domków letniskowych, zawsze sprawdzam oferty na bookingu i nocleg.pl, duży wybór, fajne ceny. :)
Cytuj
HotelPaszkowka_pl #93
Idealnie na romantyczny wyjazd polecamy odwiedzenie naszego hotelu pod Krakowem :) Zapraszamy na naszą stronę!
Cytuj
~soniaX #94
Cytat: xcorela (2018-01-18 00:15)
Cytat: arielka (2017-08-21 17:49)
Ja bym może proponowała weekend w Beskidach? https://www.booka...ora/domlesny-ID31190

Oryginalny i całkiem ciekawy pomysł na romantyczny weekend muszę przyznać.
Cytuj
Ronin-bialogora_pl #95
Na romantyczny weekend równie dobrze nadaje się nasze piekne morze bałtyckie. Jest tu równie pięknie jak na innych plażach w dodatku pogoda w tym roku niezwykle dopisuje, szczególnie u nas w Białogórze. Zapraszamy !
Cytuj
~maugoxrzata #96
Ja proponowałabym Gródek nad Dunajcem, bo to według mnie naprawdę świetna i ciekawa opcja na romantyczny wyjazd. https://bookapart...-grodek-nad-dunajcem
Cytuj
VeneciaPalace_pl #97
Warszawa to równie dobre miejsce na romantyczny wyjazd. Wieczorem miasto jest piękne i jest co razem zwiedzać. A na nocleg polecam nasz hotel, gdzie czeka równie wiele atrakcji i opcji do wypoczynku.
Cytuj
~emmara #98
Dwie miejscowości, które dobrze się sprawdza moim zdnaiem na romantyczny wyjazd

Kraków - dużo atrakcji, wiele zabytków. Poza tym jest to moiim zdaniem najładniejsze miasto w Polsce.

Sopot, ktory polecam głównie jesienią kiedy pogoda jset często tak samo ladna jak latem, jednocześnie miejscowość jest spokojna i jest tam mniej turystów.

Noclegów mozecie poszukać sobie na tej stronie: https://www.sunandsnow.pl/ Jest tutaj możliwosć zarezerwowania sobie włąsnego mieszkania.
Cytuj
Imbachhorn_eu #99
Na romantyczny wyjazd we dwoje idealnie nadają się austriackie Alpy. Świetne miejsce, piękne widoki idealne na taką eskapadę, zapraszamy!
Cytuj
ulafat #100
hej
Cytuj
michasia9893 #101
Na romantyczny weekend polecałabym np. Kazimierz Dolny. Moim zdanie to bardzo romantyczne i klimatyczne miejsce, a jeśli chodzi o nocleg, to zajrzyjcie sobie na stronę http://villabohema.pl/ Miejsce idealne dla dwojga. Pokoje bardzo fajne, więc można wypocząć. Wydaje mi się, że wypoczynek + zwiedzanie to idealny sposób na romantyczny weekend. Do tego może jeszcze jakaś fajna kolacja.
Cytuj
pawlicka #102
Tak, tam też jest bardzo fajnie ale ja bym wybrała coś z oferty https://www.agatravel.com.pl/ bo już kilka razy z tym biurem wyjeżdżałam i wiem że mają wyjazdy bardzo dobrze zorganizowane i zaplanowane ale też sporo promocji i atrakcyjne last minute
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany