Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Prezent dla mamy

aneczka10 #166
A może dobrym pomysłem będzie kurs języka angielskiego?
Zerknij sobie tu https://speakingo.com/nauka-angielskiego-dla-poczatkujacych/ mama dzięki tobie będzie mogła podnieść nieco swoje kwalifikacje więc myślę, że warto o tym pomyśleć.
Koniecznie sobie sprawdź.
Cytuj
~najlepszacora #167
Swojej mamie kupiłem nowe poduszki z https://www.facebook.com/ZaSznurkiem/ stare już były brzydkie, więc uznałam, że to będzie dobry prezent. Wybrałam poduszki w czerwonym kolorze, to ulubiony odcień mojej mamy :)
Cytuj
onykson89 #168
Z moją mamą często mam problem, już łatwiej jest mi kupić coś dla taty :) Jak będziecie szukać pomysłu dla generalnie kobiety to myślę, że tu świetnie sprawdzi się biżuteria. Propozycje od https://aweg.pl powinny wam i waszym kobietom się spodobać.
Cytuj
EmmaSS #169
Może coś do domu? Ja to przeważnie stawiam na praktyczne prezenty dla rodziców. Sprawdźcie sobie tu co oferuje sklep internetowy https://www.cafesilesia.pl W tym miejscu znajdziecie spory wybór kawiarek, ekspresów do kawy, a przede wszystkim świetnych kaw.
Cytuj
aneczka10 #170
Ja uważam, że warto korzystać ze szkoleń. Zerknij sobie tu
https://speakingo.com/nauka-angielskiego-dla-poczatkujacych/ i przemyśl czy taki kurs języka angielskiego nie byłby dobrym kolejnym szkoleniem. Umiejętność posługiwania się językiem jest naprawdę ważna więc dobrze byłoby go znać.
Cytuj
aneczka10 #171
Może kurs języka angielskiego będzie dobrym pomysłem?
Zerknij sobie tu sposób nauki języka angielskiego i działaj w tym zakresie.
Taki prezent na pewno będzie doceniony przez bliskich i będziesz mogła być dumna że wybrałaś coś tak oryginalnego.
Cytuj
migotka543 #172
Kupno prezentu to zawsze ciężki orzech do zgryzienia. Sama niedawno miałam dylemat co wybrać. Na internecie przypadkowo zobaczyłam filmik o Irobocie e5 i wiedziałam że to będzie świetny prezent. Nie myliłam się mama jest zachwycona.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany