Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

jakie ubezpieczenie rowerowe za granicą?

matti34 #1
Witam,
w tym roku planujemy wybrać się na rowery od Czech i tutaj pojawia się moje pytanie, jakie ubezpieczenie i gdzie? Nie jestem już studentem jak i reszta moich znajomych więc co warto wykupić i za ile?
Cytuj
Katarzyna25 #2
Szukając ubezpieczenia turystycznego, trzeba przede wszystkim skupić się na ubezpieczeniu kosztów leczenia. W przypadku wyprawy rowerowej przyda się także OC w życiu prywatnym (aby nie płacić z własnej kieszeni odszkodowania, jeżeli np. potrącimy jakiegoś pieszego). Wiele ofert ubezpieczeń turystycznych można sprawdzić w porównywarce polis Ubea.
Cytuj
~scrubs #3
Ubezpieczenie roweru za granicą oferuje PZU, trzeba co prawda wykupić rozszerzony pakiet, bo podstawowy to tylko Polska, ale moim zdaniem warto zainwestować.
Cytuj
~Darkin #4
Praktycznie wykupienie normalnego ubezpieczenia zagranicznego obejmuje jazdę na rowerze (po za jazdą ekstremalną) fajna jest też planeta młodych jak ktoś ma odpowiedni wiek.

Co do wyjazdów rowerowych zostawie Wam też namiar na Rowerzysta Podróżnik - https://www.rowerzysta-podroznik.pl/podroze-rowerowe-oferta/ genialna opcja, jak ktoś chce położyć jazdę rowerem z urlopem i zwiedzaniem wyjątkowych miejsc.
Cytuj
aleks234 #5
to zawsze jest trudne

____________________
http://www.escorts-ladies-london.co.uk/
Cytuj
kamila89 #6
ja swój rower kupiłam stosunkowo niedawno online https://www.rower.../rowery-fitness.html z mężem jedziemy na wakacje za granice, i rowery tez brać będziemy, więc tez i trzeba ubezpieczenie wykupić, lepiej nie kusić losu..
Cytuj
markos443 #7
zawsze jest bardzo dziwne
________________________
aasadlabiznesu.pl
Cytuj
natea22 #8
Pierwsze słyszę że takie ubezpieczenie w ogóle jest ale może to dlatego że dopiero zaczynam przygodę jako cyklistka i oglądam rowery romet w sklepie Rowerzysta.pl , chcę właśnie sobie taki rower kupić na wiosnę
Ostatnia modyfikacja 18-01-2018, 14:17 Cytuj
arapark #9
Cześć. Poszukuję właśnie dobrego ubezpieczenia na życie... Czy uważacie, że takie porównania jak np. te będą dobrym wyborem ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniaonline.pl ? Co na ten temat sądzicie?
Cytuj
~Karol34 #10
Wystarczy ubezpieczenie roweru z Oc, nnw, casco plus bagaż
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany