Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wakacje nad Morzem Bałtyckim

koperkowa #16
Ja bywałam tylko w Międzyzdrojach jeśli już, przyznam szczerzę :) nie jest tak źle ale lepiej pod Międzyzdrojami coś wynająć. O wiele taniej
~lindsey #17
Ja proponuję może Władysławowo, bo to fajna lokalizacja. Z reguły szukam noclegów poprzez Bookapart lub Booking.
izapod #18
Moje dzieciaki wysłałam w tym roku do Akademii Żeglowania w Sopocie http://www.klubzeglarski.sopot.pl/ powiem Wam że super sprawa , dzieci wiele się mogą nauczyć i zarazić wspaniałą pasją. Poza tym Sopot to wspaniałe miasto warte odwiedzenia . Wiele atrakcji .
~Wejherowo1 #19
Jeśli szukałabyś jakieś alternatywy dla tej wycieczki to polecam Wejherowo! Leży niedaleko (bo 25 km) od morza a można wypocząć i skorzystać z wielu atrakcji, które znajdziesz tutaj: www.turystyka.wejherowo.pl . Piękne miasteczko dobre na wyjazd w każdą pogodę. :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany