Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Firma budowlana

Marek82 #1
Od pewnego czasu pomagam bratu w prowadzeniu jego firmy budowlanej, jemu akurat urodziło się dziecko o mają dosyć sporo pracy przez to w domu, dlatego chciałem go też w ten sposób trochę odciążyć. Akurat trafiłem na taki okres, że trzeba po prostu znaleźć nowych dostawców większości materiałów, szczególnie pilnie potrzebny nam jest krawężnik granitowy - co sądzicie o tej firmie? Bo mi wydaje się być solidna i godna zaufania.
Cytuj
namdu #2
Jakbyś potrzebował specjalistów od stabilizacji gruntów, iniekcji ciśnieniowych, izolacji, naprawy studni i szamb, to śmiało możesz zgłosić się do Hydrostop-3. To renomowana, polska firma z zakresu uszczelniania i hydroizolacji. Z pewnością z chęcią pomogą ;)
Ostatnia modyfikacja 14-07-2016, 12:34 Cytuj
Teodor #3
Na budowie niezbędni, specjaliści od posadzek przemysłowych zarembaposadzki.pl http://maxmag.pl/posadzki-przemyslowe-dla-jakich-branz-magazyny-hale-produkcja-gdzie-jeszcze/. W artykule wyszczególnione budowle, gdzie jest konieczność stosowania przemysłowych nawierzchni.
Ostatnia modyfikacja 13-07-2016, 22:48 Cytuj
regina-bialecka #4
Wszystko zależy od tego, jakiej usługi potrzebujesz. Jeżeli chodzi o prace ziemne, można śmiało zwrócić się do firmy, posiadające w swojej ofercie takie opcje jak Koparka Wrocław . Często układanie kostki granitowej, czy też właśnie krawężników, wymaga wcześniejszej niwelacji terenu i tego typu sprzęt będzie wręcz niezbędny.
Cytuj
Teodor #5
Oczywiście, że potrzeba zrobić podbudowę.
Cytuj
~Tymoteusz1 #6
Nie ma sensu nawet zaczynać biznesu, jesli nie chcecie się nastawić na ciągły rozwój i wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Dla mnie świetnym przykładem są firmy w stylu metconcept, które stosują chociażby takie usługi jak cięcie metalu wodą dobrze opisane w http://metconcept.com/utrzymanie-ruchu/. Takie firmy mają największą rację bytu.
Cytuj
snapi78 #7
no pewnie że najważniejsze są nowoczesne technologie które tak na prawdę gwarantują stabilną przyszłość każdej firmie, dlatego warto postawić na profesjonalistów i wybrać pewną naprawę dachu Białystok - wówczas mamy pewność że dach zostanie wykonany jak należy.
Cytuj
natea22 #8
Jeśli pomagasz bratu w prowadzeniu firmy budowlanej i szukacie nowych dostawców to może pomyśl o takim rozwiązaniu jak lego bloki , moglibyście łatwo postawić z takiego materiału garaże czy warsztaty a nawet hale produkcyjne
Ostatnia modyfikacja 26-05-2017, 11:04 Cytuj
Barbie #9
Uważa,m, że przedsiębiorcy budowlani powinni ściśle współpracować z firmami, które zajmują się oznakowaniem dróg. Warto odnieść się tu do artykułu: http://www.alces....gdzie-szukac-pomocy/
- bezpieczeństwo na drodze jest niezwykle ważne.
Ostatnia modyfikacja 07-07-2017, 08:17 Cytuj
~Moska90 #10
Faktycznie, to ciekawa sprawa. Warto mieć na uwadze to, że jednak pewne usługi są konieczne, by wszystkie konstrukcje mogły zostać uskutecznione. Dobrym przykładem takich usług są http://metconcept.com/giecie-blachy/ oferowane przez MetConcept. Sami sprawdźcie i się o tym przekonajcie.
Cytuj
ondrej #11
No wiesz zależy do czego jest potrzebna okna dachowe profesjonalnie założy jedna. Bo ma fachowca dekarza, który sobie to upodobał. Inna może mieć swietnego elektryka czy tynkarza.
Cytuj
suzi #12
Dobra firma budowlana- to podstawa. Od tego powinno się chyba zacząć. Mogę polecić firmę z Podkarpacia. Firma budowlana FACHMAN zajmuje się stawianiem budynków mieszkaniowych kompleksowo od projektu po wykończeniówkę. Mają wieloletnią praktykę i doświadczenie, a ich pracownicy są bardzo komunikatywni. Dom moich znajomych zbudowali w terminie, podpowiadali ciekawe rozwiązania i raczej nie było z nimi żadnych problemów.
Cytuj
SmallPenPL #13
Takie firmy sa bardzo narażone na zmiany koniunktury...
Cytuj
Cinek #14
Cytat: ondrej (2017-09-03 16:40)
No wiesz zależy do czego jest potrzebna okna dachowe profesjonalnie założy jedna. Bo ma fachowca dekarza, który sobie to upodobał. Inna może mieć świetnego elektryka czy tynkarza.


a jeszcze inna jest w stanie dostarczyć materiały w dobrej cenie, albo dobrej i gwarantowanej jakości ect. Po prostu nie ma reguły - jesteśmy dorośli i samy podejmujemy decyzje z ich konsekwencjami. Przy doborze firm musimy się kierować zdrowym rozsądkiem i intuicją ,bo w przypadku budowy czy remontu chodzi o naprawdę duże pieniądze. Przykładowo, bardzo długo szukaliśmy gdzie możemy zakupić beton Białystok okazał się świetnym miejscem http://www.cemex.pl/wytwornie-stacjonarne.aspx i na dom i na zakup materiałów.
Ostatnia modyfikacja 16-10-2017, 23:09 Cytuj
Suzanne10 #15
Mi się zdaje, że tego typu tematy lepiej zostawić specjalistom. Oni się na tym najlepiej znają i są to w stanie wykonać zdecydowanie najlepiej.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany