Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

meble do warsztatu

~Marika96 #16
Meble w warsztacie warto postawić na specjalistyczne płyty gumowe: http://sklepscp.p...oduktu/plyty-gumowe/ . Dzięki nim takie elementy nie uszkodzą podłogi, ani też nie narobią hałasu przy przesuwaniu.
Cytuj
suzi #17
Pamiętaj, że w magazynie musisz też zadbać o odpowiednie oznakowanie BHP. Jest to bardzo ważne, gdyż wymagają tego przepisy, a niedbałość prowadzi tu do kar finansowych. Przydać Ci się mogą na przykład sklep.techemznaki.pl - znaki ewakuacyjne. Są to jedne z najważniejszych tego typu znaków.
Cytuj
anastacjamulik #18
Cześć, ja do swojego warsztatu mechanicznego zakupiłam szafkę o rozmiarach 1950 x 935 x 400 mm spełnia moje wymagania. Wg. mnie jedna z lepszych propozycji dostępnych do warsztatu :)
Cytuj
Melmis #19
Praktyczne, solidne metalowe. Takie z pewnością powinny być meble do warsztatu, nie muszą być przecież drogie. Świetnie do tego sprawdzą się propozycje od http://metszyk.pl U nich możecie zamówić specjalne kosze, regały, stojaki druciane.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany