Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Prawnik

Fionnka009 #31
Ja już miałam kilka sytuacji, w których porada prawne mnie uratowała. Czasem nawet warto wydać pieniądze na to żeby nie przejmować się i lepiej spać, ja takie mam podejście do porad prawnych. Jak będziecie szukać kogoś od takich zadań to zajrzyjcie sobie na stronkę https://radcaprawny-trojmiasto.pl Znajdziecie tu radcę prawnego z Trójmiasta.
Cytuj
~farah557 #32
Z prawnikiem miałem styczność podczas sprawy rozwodowej. Ale wiem, że zajmuje się również innymi rzeczami. https://www.kance...pl/doradztwo-prawne/
Cytuj
pawlicka #33
U nas prawnicy z kancelarii https://www.kancelaria-szip.pl/ zajmują się sprawami firmowymi, reprezentują ją przed sądem i rozwiązują spory ze skarbówką, dzięki nim czujemy się o wiele bezpiecznej na rynku pracy
Cytuj
Leroy #34
Wybór prawnika zależy od tego w jakiej sprawie potrzeujecie pomocy. Jeśli chodzi o wsparcie przy rozwodzie, sprawy o alimenty czy opieke nad dziećmi to bardzo dobrą pomoc oferuje mecenas Budrewicz. Moja siostra korzystała z jego pomocy własnie w sprawie o alimenty. Dzięki jego stanowczości i profesjonalnemu podjeściu uzyskała kwotę o która wnioskowała.
Cytuj
~Tymoteusz1 #35
Nie ma co się zastanawiać. Jeśli chodzi o kwestie prawne, to zawsze powinniście korzystać ze wsparcia profesjonalistów. W przeciwnym razie może się to dla Was skończyć niezbyt korzystnie. Takie kancelarie jak http://radcowie-prawni.waw.pl/specjalizacje/ mogą być dla Was odpowiednim wyborem, sami przekonajcie się dlaczego.
Cytuj
Twister #36
Dobrze jest się wcześniej zorientować co do kancelarii, tak by było dla nas jak najbardziej skuteczna. Z tego co widziałam tutaj http://kurek-partners.com/ , mają bardzo dużo sukcesów i chyba warto się oddac w ich rece.
Cytuj
suzi #37
Wszystko zależy od tego, jaka to sprawa i jakiego prawnika potrzeba. Gdybyście na przykład spowodowali wypadek samochodowy po alkoholu to poczytajcie sobie więcej na ten temat na stronie https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/spowodowanie-wypadku-pod-wplywem-alkoholu/. Warto wiedzieć, do kogo się zgłosić w takiej sytuacji.
Cytuj
poziomka-1980 #38
Poszukując sprawdzonej i przede wszystkim doświadczonej kancelarii,warto skontaktować się z kancelarią M. Soszki https://www.adwokat-soszka.pl/
Jest to miejsce,gdzie sprawy delikatne i poważne są na porządku dziennym,adwokaci chętnie zajmują się sprawami na pierwszy rzut oka beznadziejnymi i bardzo trudnymi.Działają sprawnie,zawsze indywidualnie podchodzą do każdej z nich.
Cytuj
KowalskaA #39
Może tu zainteresuje was oferta od http://adwokat-nawojski.pl W tym miejscu znajdziecie kancelarie adwokacką z Rzeszowa, która ma bardzo szeroki obszar, a także i zakres działań. Postawcie na sprawdzone miejsca jeżeli chodzi o pomoc prawną.
Cytuj
Sabre #40
Pomoc ze strony prawnika może być rzeczywiście przydatna, zwłaszcza że mało kto zna się na zawiłościach naszego prawa. Warto na przykład wiedzieć jakie prawa ma konsument w sieci: https://informaticalegis.com/uslugi/sprawy-konsumentow-w-internecie/, a to nie jest takie oczywiste. Prawnik z pewnością takie niuanse wie.
Cytuj
~Moska90 #41
Oczywiście, że tak. W końcu dzisiaj możecie rozwiązać ten temat na wiele sposobów. Grunt to mieć świadomość, co będzie najbardziej korzystne dla Was i w jaki sposób odpowiednio wykorzystać do tego funkcjonujące prawo. Kancelaria adwokacka w Katowicach, której ofertę możecie sprawdzić w http://remigiuszsoltys.pl/ na pewno bedzie dla Was ogromnym wsparciem w takiej walce. Pamiętajcie o tym.
Cytuj
~marecki1 #42
Ja akurat jako frankowicz zdecydowałem się podjąć walkę z bankiem. Skontaktowałem się z kancelarią prosperitas w krakowie. Zaprosili mnie do siebie i wyobraźcie sobie że jak dotąd nic nie zapłaciłem, bo analizę umowy i opinię zrobili za darmo. Jednak po rozmowie wyszedłem z kancelarii mocno podbudowany i jestem pewien że w sądzie prosperitas to będzie wejście smoka :)
Cytuj
~anastazjabielejerozy #43
Jeżeli potrzebujesz porad prawnych to lepiej zacznij sobie od tych darmowych. Tu masz np. forum porad prawnych. Jeżeli będziesz zaś potrzebować usług prawnika, to tam na stronie masz takie usługi jak coś. Mam nadzieję, ze pomogłam.
Cytuj
~arma #44
Cytat: marecki1 (2019-11-07 17:00)
Ja akurat jako frankowicz zdecydowałem się podjąć walkę z bankiem. Skontaktowałem się z kancelarią w krakowie. Zaprosili mnie do siebie i wyobraźcie sobie że jak dotąd nic nie zapłaciłem, bo analizę umowy i opinię zrobili za darmo.


W Krakowie jest łatwy dostęp do usług prawniczych. W końcu to duże miasto i nie jedna kancelaria tutaj działa. Jest również np. https://gaworkancelaria.pl/
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany