Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Gdzie na wakacje w Polsce

HomarZ #16
Jest dużo miejsc, do których warto się udać. Ja polecam Mazury.
eniko #17
z tym że w Zakopanym zawsze duzo ludzi
RicziOpa #18
Ja mogę polecić wczasy nad jeziorem. Polecam np. miejscowość Giżycko.
~Hiacynnta #19
Ja bardzo lubię Tatry, ale Zakopane mnie trochę przytłacza. Dlatego zazwyczaj rezerwuję sobie kwaterę w okolicach Zakopanego. Ostatnio na Bookaparcie znalazłam fajny apartament w Murzasichlu i byłam bardzo bardzo zadowolona ;)
BorekKol #20
Na wakacje tylko nad morze :) W Polsce można znaleźć wiele miejsc nad morzem, do których warto się udać.
~Marczesko #21
Mi się jakoś znudziło morze i sport narodowy zwany parawaningiem, to już urosło do rangi obłędu. Dlatego wybieram inne alternatywne zakątki Polski, w tym roku padło na Śląsk. Na stronce topdeals4travel wpadłem na tani hotel na Śląsku i pomyślałem, że tej części Polski w ogóle nie znam, więc jadę !
LotekTotek #22
Ja myślę, że wakacje nad Polskim morzem, będą najlepszym pomysłem na wakacje w kraju.
~Oti #23
Ja zastanawiam się nad południem Polski, ale nie do końca potrafię się już zdecydować. Ostatnio przeglądałam kwatery na Bookaparcie i bardzo mi się spodobała opcja w Gródku nad Dunajcem :)
Nimbus #24
Ja na pewno wybieram się z rodziną do Chorwacji. Słyszałem, że jest tam wiele pięknych miejsc np. plaże.
grzesiek03 #25
Cytat: HomarZ (2017-03-03 14:08)
Jest dużo miejsc, do których warto się udać. Ja polecam Mazury.

Ja w tym roku wybieram się na Mazury :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany