Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Gdzie na wakacje w Polsce

Makke #31
A co wy myślicie o zamianie domami. Ostatnio w telewizji w jakiś wiadomościach mówili o tym że dwa miasta polskie o podobnej nazwie tylko innym położeniu. Jedno jest nad morzem inne w górach. Postanowiło zrobić taką wymianę mieszkańców. Jedni przyjeżdżają do domu na wakacje mieszkańców jednego miasteczka i w tym samym czasie oni goszczą u nich. Coś na zasadzie wymiany z filmy Holiday. Ja sama brałam w czymś podobnym udział tylko, że właściciel był z nami, a że moje mieszkanie jest za małe na takie coś to ja u siebie nie gościłam nikogo. Na takim portalu to się zaznacza. Trzeba przyznać, że trafiłam wtedy na super mieszkanie. W domu był kominek z kratkę o taką http://kratki.com...6/tunel-kremowy-6x80 więc nawet po tym można stwierdzić jakie to było nowoczesne mieszkanie. Byłam wtedy z koleżanką i te mieszkanie mieściło się we Włoszech. Powiem szczerze to były wakacje życia. Nasz gospodarz nie był wiele starszy od nas. Dość dobrze się ze sobą dogadywaliśmy. I jeszcze długi czas po tych wakacjach utrzymywaliśmy ze sobą kontakt. Nawet przyjechał do polski aby się z nami spotkać.
Nikozel #32
W Polsce najbardziej lubię jeździć na Mazury i namiotować gdzieś nad jeziorem.
Wejherowo #33
Polecam sie wybrać do Wejherowa, jest oddalone od morza tylko 25km, a posiada bardzo dużą bazę noclegową oraz jest spokojniejsze niż zatłoczone miasta nadmorskie. Zajrzyj na stronę www.wejherowo.pl
Wejherowo #34
Polecam sie wybrać do Wejherowa, jest oddalone od morza tylko 25km, a posiada bardzo dużą bazę noclegową oraz jest spokojniejsze niż zatłoczone miasta nadmorskie. Zajrzyj na stronę www.wejherowo.pl
Trakus #35
Na wakacje warto np. pojechać do Rajgrodu. Byłem tam rok temu nad jeziorem i było na prawdę super.
Lucjan21 #36
A co myślicie o letnim weekendzie w Wiśle i okolicach? Jest tam co pozwiedzać, zobaczyć? Myślę też, żeby zawitać na Czechy, to bardzo blisko, wiele miasteczek w okolicy. Był ktoś z was tam w okolicach Czerwca, warto?
Tripsk #37
Wakacje najlepiej spędzić nad polskim morzem gdzie są szerokie i piaszczyste plaże, jest bezpiecznie i przyjemnie, tylko ważne aby wybrać jakąś mniej popularną miejscowość np. Chłapowo gdzie można w spokoju odpoczywać.
zakopianczyk #38
Polskie góry to zawsze dobry wybrór! Tylko trzeba być zawsze przygotowanym na każdą pogodę i warunki ;) Na wędrówki po szlakach polecam buty adidas terrex, w nich obędzie się bez przykrych niespodzianek :)
Kostiab #39
Ja planuje wakacje w kilku miejscach. Najpierw jedziemy z rodziną na wczasy na Mazury, a potem na tydzień w góry do Zakopanego.
Pokerol #40
W tym roku byłem już nad jeziorem i planuję teraz jeszcze na koniec wakacji pojechać gdzieś w góry.
xkamil3 #41
Wszystko zależy od tego, co lubimy. Jedni wolą góry, inni morze. Mówi się, że o gustach nie należy dyskutować. Nie zamierzam łamać tej zasady. Państwu też tak radzę.
Flemireja #42
Najlepiej zawsze dla mnie na pobliskie jezioro było się wybrać :)
Goleminka #43
Głównie to polecam mazury. Nie ma dla mnie piękniejszego miejsca w Polsce :)
~Anna3994 #44
Jako uczennica czy jako studentka nie widziałam problemu w nocowaniu pod namiotem.Teraz kiedy ukończyłam 30 lat znacznie bardziej wolę wygodniejsze noclegi w hotelach :) Ehhh rozleniwia się człowiek z wiekiem....
Na wakacje proponowałabym wybrac się do jednego z polskich uzdrowisk:
http://szerokiej-drogi.pl/wycieczka-na-zdrowie-czyli-uroki-polskich-uzdrowisk/

Nie jest drogo. Poza tym można tam naprawdę naładować baterie.
kasiunia #45
W zasadzie sezon wakacyjny już minął więc na szlakach turystycznych jest luźniej.Bardzo lubię góry a w szczególności Beskidy i Bieszczady. By w tym roku odwiedzić Bieszczady zmobilizowała nas stronka - www.pogorach.com.pl .W Bieszczady wybieramy się raczej na kilka dni z racji odległości ,ale do Beskidu np żywieckiego zaglądamy częściej. Chyba zgodzicie sie ze mną ,że góry są najpiękniejsze jesienią. pzdr

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany