Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jak wakacje to tylko w Polsce

malcolm #16
Oj, to dość ryzykowne podejście do podróży ;)
Bo wtedy z pogodą może być tak samo jak z noclegiem - kompletna klapa :P
Ja wolę zarezerwować wcześniej pobyt i mieć święty spokój. W tym roku jedziemy do Sianożęt, do http://www.bursztynowewzgorze.info/. Piękna okolica, miejsce, ludzie. Nawet jeśli pogoda mniej dopisuje to mamy do dyspozycji boisko, salę gimnastyczną, obok stajnię, a niedaleko kompleks basenów. Nudzić się tam nie sposób :)
~kermina #17
Powiem Wam,że sama od jakiegoś czasu wolę wypoczywać właśnie w Polsce. Inna mentalność, jest o wiele taniej. Poza tym mamy wiele ciekawych miejsc, które wcale nie są gorsze od krajów zagranicznych. Jak
Bieszczady
Krynicę Górską
Roztocze ( szczerze polecam bo jest niedrogo a krajobrazy jak w Toskanii, tylko klimat przyjemniejszy, bo nie jest tak duszno).
http://etnosystem.pl/newsy/inne/9960-polska-na-weekend-i-na-wakacje-czyli-miejsca-ktore-warto-zobaczyc
Karo29 #18
Ja za każdym razem, kiedy planuję wakacje przekonuję się, że w Polsce jest naprawdę cała masa pięknych miejsc, w których nie mieliśmy jeszcze okazji być z rodziną. W tym roku mamy zaplanowane Kaszuby i zdecydowanie polecam to każdemu, bo takie domki na Kaszubach , to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną, a do tego na pewno zachęci to do spędzania wielu godzin na świeżym powietrzu.
shaena #19
Z jednej strony to prawda, że Polska ma wiele pięknych miejsc do zaoferowania, ale z drugiej nie można się tak zamykać i stronić od wyjazdów za granicę, bo wyjazdy w odmienne miejsca bardzo wiele uczą i nie rozumiem czasami negatywnych opinii na ten temat. Po prostu to wybór każdego z osobna i niech każdy robi to, co uważa za stosowne :)
mami1 #20
Równiez jestem zdania, ze warto podrózowac po Polsce. Moze nie na jakies długie, tygodniowe pobyty ale na kilka dni napewno. Ani nim przyjdzie czas na wypoczynek, trzeba sie troche pouczyc. Uwazam, ze warto inwestowac i kazde szkolenie moze nam sie kiedys przydać. Jak to mówia-im więcej papierków tym lepiej. Ale wiadomo z doświadczenie w pracy jest jednak najwazniejsze. Sama jestem włascicielem firmy i inwestuje w swoich pracownikow oraz szkolenia dla nich. W tym roku stawiam na Kraków http://www.hotelwitek.pl/pl
HotelEden_com_pl #21
Zgadza się, podróżowanie po Polsce to znakomita sprawa, tym bardziej jeżeli odwiedzamy miejsca w których jeszcze nie byliśmy. Polecam i jednocześnie zapraszam na Podkarpacie do pięknego Rzeszowa, nocleg znajdziecie u nas :)

www.HotelEden.com.pl
Staszik #22
Zgadzam się, sam często spędzam wakacje w Polsce. W te wakacje mam zaplanowany wyjazd pod koniec sierpnia do Zakopanego :) Liczę na skuteczny wypoczynek w górach.
Mega-wakacje #23
Polska to piękny kraj, więc także zachęcam aby go zwiedzać i korzystać z uroków wycieczek :) Jeżeli ktoś będzie szukał wczasów za granicą w rozsądnej cenie, to warto zerknąć na
Mega-wakacje.com.pl
HotelFarmona_pl #24
Jak najbardziej, w Polsce wakacje są bezpieczne i stosunkowo tańsze niż za granicą. Gorąco zapraszam na spędzenie urlopu w naszym apartamencie. Zajrzyjcie na naszą stronę.
anna00kowal #25
A ja Wam powiem, że ostatnio własnie postanowiłam pozwiedzać nasza ukochaną Polskę i chyba żałuję, że nie zaczęłam tego robić wcześniej. Polska jest piękna! Byłam ostatnio w Szczecinie i przyznaję się, że nie widziałam dawno tak rozrywkowego i nastawionego na ludzi (w tym młodych ludzi) miasta. https://wposzukiwaniu.pl/2017/10/17/weekendowy-szczecin-atrakcje-ciekawe-miejsca/ Tutaj w świetny sposób zostały wymienione wszystkie atrakcje, naprawdę przyjemnie się to czyta.

I oczywiście jestem także za tym, by dłuższe wakacje spędzać właśnie w Polsce - jest tutaj jeszcze tyle do odkrycia!
migra66 #26
No dokładnie, wstyd jechać za granicę, a nie znać swojego kraju ;)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany