Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Łazienka bez kafli

aneta-krupa-kuzera #1
Czy zdecydowalibyście się na to, aby w Waszym domu pojawiła się łazienka bez kafli? Sama jeszcze do niedawna, nie sądziłam, że jest to możliwe. Jednakże po zapoznaniu się z ofertą http://wrsystem.pl/ , okazało się, że takie rozwiązanie jest nie tylko trwałe, ale przede wszystkim prezentuje się bardzo imponująco. Co o nim sądzicie?
Cytuj
Teodor #2
Mnie podobają się takie łazienki http://www.homebook.pl/inspiracje/lazienka/opcje-rodzaj-lazienka-z-oknem. Funkcjonalność i nowoczesność zarazem. Bez kafli to coś zupełnie nowego.
Cytuj
Barbie #3
Muszę przyznać, że to bardzo dobrze wygląda, nawet się nie spodziewałam.
Cytuj
Sabre #4
Ja tak samo, choć szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie łazienki bez kafli i pewnie trzeba by mnie było długo przekonywać, żeby na coś takiego się zdecydować.
Cytuj
Karaberra #5
Nie wiem co w tym dziwnego. Ja mam taka łazienkę. Teraz robię remont ale też bez kafelek, tylko wymieniam meble łazienkowe i patrzę co ma Castorama http://www.castor...eble-lazienkowe.html Kafelki to jakiś wymóg?
Cytuj
suzi #6
Myślę, że jeśli dobrze zabezpieczysz to możesz też położyć panele. Do tego taka listwa podłogowa mdf i efekt będzie super. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem bo moim zdaniem jest ono bardzo oryginalne.
Cytuj
~bonmonika #7
Bardzo fajne i nowoczesne meble widziałem też tu https://mirat.eu/meble-lazienkowe,c158.html
Cytuj
Tiboku #8
Nie wiem czy łazienka bez kafli to dobry pomysł ale na pewno fajnym pomysłem są meble na wymiar do łazienki bo wtedy mamy niepowtarzalne wnętrze. Ja swoje meble wraz z projektem zamówiłem na http://www.git-meble.pl/chorzow.html May teraz przepiękną łazienkę, za nic w świecie nie podjął bym innej decyzji.
Cytuj
Leroy #9
Są różne sposoby na urządzenie łazienki. Ja nie mam kafli w łazience a mimo to wygląda bardzo nowocześnie. Moją łazienkę projektowali projektanci z biura MO Architekci http://www.mo-architekci.pl/. Jest urządzona elegancko i praktycznie z zastosowaniem najnowszych trendów panujących w architekturze.
Cytuj
katpio123 #10
Wszystko teraz jest możliwe i sama mam łazienkę bez płytek ale wykończoną w drewnie :) w castoramie znajdziesz wiele fajnych pomysłów i propozycji. My kupujemy tam niemal, że wszystko niezbędne do domu teraz nawet siatka ogrodzeniowa też jedzie z castoramy bo była najlepsza cena :)
Cytuj
Flemireja #11
Ja raczej byłabym nastawiona na kafelki jakieś w łazience. Dodają z pewnością wtedy uroku :)
Cytuj
Seledynowy206 #12
Fajnie to wygląda ale teraz jest bardzo wielka konkurencja, nigdy nie wiadomo czy nie znajdzie się czegoś lepszego, w lepszej cenie i w lepszym punkcie :). Na pewno nie ma się co ograniczać do jednego miejsca bez uprzedniego sprawdzenia innych.


____________
repliki broni
Cytuj
~Tymoteusz1 #13
Teraz bardzo popularne są łazienki ze szklanymi elementami. Wcale mnie to nie dziwi, bo przecież szkło jest bardzo eleganckim wykończeniem. W oko wpadły mi te http://www.republikaszkla.pl/ realizacje wykonane przez Republika Szkła. Wam pewnie też się spodobają, więc sami do nich zajrzyjcie.
Cytuj
HoHo82 #14
Ale co niby być chciał dać do tej łazienki zamiast kafli? Mam nadzieję, że nie tapetę czy boazerię, bo to tragedia na miejscu :P

___________
Momme Krem łagodzący
Cytuj
Rriks #15
Oprócz takich rozwiązań to warto pomyśleć też o innych aspektach estetycznych naszej łazienki, jak choćby dobrze dobrane akcesoria. Na stronie https://strefalazienek.pl/1370-omnires można znaleźć wiele akcesoriów łazienkowych typu baterie, syfony czy słuchawki prysznicowe, dzięki którym możemy sprawić, że nasza łazienka będzie wyglądać naprawdę świetnie.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany