Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Prezent dla dziecka

travelmakes #31
Jak dzieciaczek jest malutki to może warto pomyśleć o takiej pościeli do wózka? https://www.gluck...osciel-do-wozka-279/ Tutaj mają fajny wybór, myślę, że mama i maluch będą zadowoleni :)
Cytuj
Barbie #32
Najlepiej wybrać jakąś milutką maskotkę.
Cytuj
~Tymoteusz1 #33
Akurat w tej dziedzinie nie brakuje różnorodności i możliwości ciekawego wyboru. Ja wychodzę z założenia, że najlepiej zdecydować się na takie sklepy jak Manito. Zresztą sami zajrzyjcie do https://manito.pl/Majsterkowanie-c75/pa/2/ i sprawdźcie poszczególne kategorie. To dobry wybór.
Cytuj
~buntyn #34
Firma lego ma bogatą ofertę dla różnych dzieci (również mniejszych) Wystarzcy zerknąć na https://www.hulah...zy-dla-dziecka/5971. Warto poszukać czegoś z jej oferty, ponieważ podoba się często dzieciom :)
Cytuj
BlueEyes_2 #35
najlepiej to kupić klocki :d
Cytuj
aneczka10 #36
Wiesz co takie dzieciątko szybko rośnie. Jak zależy Ci na wyjątkowym prezencie a myślę, że tak bo to dziecko siostry to kup coś co posłuży lata https://www.gokarty-berg.pl/
Taki gokart nie przyda się pewnie jeszcze przez najbliższe 1,5 roku ale później będzie jak znalazł no i to pamiątka na całe życie, bo gokarty są drewniane i dobrze wykonane, a do tego bezpieczne.
Cytuj
Sabre #37
Trzeba zwrócić uwagę na wiek dziecka i jego potrzeby i na przykład jeżeli jest to niemowlę, najlepiej kupić coś praktycznego. Przydatny może być chociażby gryzak: https://www.mamissima.pl/akcesoria_dla_niemowlat/gryzaki_gryzaczki/lullalove_-_kauczukowy_gryzak_mrb.html, który będzie bezpieczny dla dziecka i pomoże mu gdy zacznie ząbkować.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany