Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Fryzjer na wakacjach

Sabeja #1
Chodzicie do fryzjera na wakacjach? Zdarzyło Wam się kiedyś? Do Was do tego skłoniło, by iść do fryzjera innego niż w swojej miejscowości? Bo ja za tydzień wyjeżdżam na wakacje i zastanawiam się, czy iść do fryzjera teraz, czy tam na miejscu. Teraz nie mam trochę czasu...
Karaberra #2
A gdzie wyjeżdżasz na te wakacje? Mnie się czasami zdarza iść do fryzjera poza swoim miastem, bo ja chodzę do tych salonów https://www.salonexpert.pl/ gdzie mają produkty loreal professionnel, a one są w różnych miastach. Więc nie robi mi to żadnej różnicy.
Lenka8890 #3
Ja zazwyczaj przed rozpoczęciem urlopu wakacyjnego odwiedzam swojego fryzjera w salonie In Harmony - delikatne podcięcie końcówek, odświeżenie kolorku i profesjonalny zabieg pielęgnacyjny i tym prostym sposobem moje włoski są idealnie przygotowane na wakacyjne podboje

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany