Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wakacyjne plany

elabarbara #31
Niedawno szukałam ciekawych ofert wakacyjnych w Polsce i nie koniecznie musimy jechać nad morze. Przejrzałam wszystko co mozliwe i spodobała nam sie oferta w Kazimierzu Dolnym , posprawdzaliśmy sobie w necie co mozna pozwiedzać, gdzie się stołować i znalazłam tą restaurację http://villabohema.pl/restauracja/ w pobliżu naszego miejsca hotelowego. Ktoś był w tym miescie ? Może coś polecicie nam, co zwiedzić w pierwszej kolejności.
Cytuj
kasik5 #32
Jeśli jeszcze nie byliście nad morzem w Trzęsaczu to polecam. Super miejsce na wypoczynek. Nie tylko można sobie odpocząć, ale też fajne miejsca zobaczyć. Niezapomniane wrażenia daje wizyta w Labiryncie Luster. Super atrakcja i niedroga do tego.
Cytuj
~Roman77 #33
Akurat dzisiaj jesteście w stanie zorganizować sobie wakacje naprawdę niskim kosztem. Wszystko jest kwestią tylko Waszego podejścia do tematu. Najlepiej zajrzeć do http://patchworkhostel.pl/udogodnienia/ i zatrzymywać się właśnie w takich miejscach, bo to ogromna oszczędność pieniędzy. Miejcie to na uwadze.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany