Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Czy kupujecie w internecie?

~Roman77 #76
Naturalnie. Internet to jedno z lepszych miejsc, w jakich można zrobić zakupy. Ja w ten sposób zamawiam wszystko, co tylko mogę ;) Teraz planuję większe zakupy w Diuna. Szczególnie upatrzyłem sobie poduszki z https://www.diuna24.pl/poduszka-z-pierza-piorex-d47-15-kg-70x80-id-525.html. Czuje, że będzie mi się na nich dobrze spało ;)
Cytuj
Krystyna460 #77
Obecnie to w sumie wszystko, nie ma rzeczy której by się nie dało kupić - no dobra może mięsa tak nie kupuję, owoców czy warzyw ^^.


____________
dobry adwokat gorzów
Cytuj
Kindzers #78
Tak, często kupuję w internecie ubrania i kosmetyki męskie. W mojej małej miejscowości nie ma niestety zbyt wiele sklepów z ciekawym asortymentem.

_______________
lotnisko okęcie parking
Cytuj
~matysek #79
Ostatnio uczę się trochę i w związku z tym coraz częściej wpadają w moje ręce książki i kursy jak http://www.ivba.pl/ zamówione przez internet. To dobra metoda zakupów jak nie ma się czasu na chodzenie i szukanie.
Cytuj
Teodor #80
Cytat: Krystyna460 (2017-07-26 08:43)
Obecnie to w sumie wszystko, nie ma rzeczy której by się nie dało kupić - no dobra może mięsa tak nie kupuję, owoców czy warzyw ^^. /quote]

...ale liny i łańcuchy do huśtawek dla dzieci to już tak, zmówiłem przy wsparciu http://www.alces.pl/i-nie-opuszcze-cie-az-odpadne-czyli-wybieramy-elementy-zlaczne/ i kurier dostarczył, w sobotę praca na działce :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany