Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Podkłady do twarzy

pokrywka #16
Zobacz sobie na https://www.maxdrogeria.pl/, to że podkład będzie drogi wcale nie znaczy, że będzie lepszy, ja używam loreal i tu jest za 35 zł a ostatnio stacjonarnie widziałam w drogerii za ponad 50! także różnica duża, promocja w sumie ale już długo taka cena widziałam. Nie ma sensu przepłacać serio. Miałam kiedyś taki za 140 zł, wcale nie byłam bardziej zadowolona jak z tego.
Cytuj
~biedroneczkaa #17
Pomocy! Wybieram się na randkę i nie wiem jak się umalować :/. Nie wiem czy zdecydować się na coś delikatnego, subtelnego, czy raczej postawić na mocniejszy makijaż? Nie chce tylko przestraszyć chłopaka. Zależy mi na zrobieniu jak najlepszego wrażenia. A według was jak makijaż na randkę jest najlepszy?
Cytuj
kasia888 #18
Ja mam straszny kłopot z ich odpowiednim doborem, dlatego w tak ważnym dniu, jak ślub zdecydowałam się tutaj http://www.mobile...z-dojazdem-warszawa/ na makijaż ślubny z dojazdem w Warszawie. Wiem, że na pewno będzie pięknie i wszystko wyjdzie tak, jak trzeba, ponieważ makijaż próbny był przepiękne i właśnie w taki sposób wszystko sobie wyobrażałam.
Ostatnia modyfikacja 29-04-2019, 13:37 Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany