Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wakacyjne plany

suzi #166
Gdybyście wybierali się w podróż autem to koniecznie poczytajcie o tym, jak zachować się w przypadku kolizji z dzikim zwierzęciem: https://trans-car-24h.pl/odszkodowanie-za-kolizje-z-dzikim-zwierzeciem/. Jest to bardzo ważna kwestia bo może to zdarzyć się każdemu.
Cytuj
~UleczkaFaa #167
Nie lubię jeździć autem. Na wakacje w tym roku pojechałam busem http://vipmartour.pl do Niemiec. Pierwszy raz miałam możliwość sprawdzić swój szkolny niemiecki i nawet się dogadywałam. Bardzo fajne miasto i jest co tam zwiedzać. Polecam odwiedzić naszych sąsiadów :)
Cytuj
aneczka10 #168
A zaplanowałaś już środek transportu?
Jeżeli nie to może przemyślisz jazdę autobusem?
Zerknij sobie tu https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy i zobacz że autobusami można dojechać praktycznie w każde miejsce więc czemu nie spróbować.
Zawsze to większa przygoda niż jazda samochodem:)
Cytuj
Melmis #169
Ja mam i to całkiem spore:) Jeżeli dużo podróżujecie to zerknijcie sobie na http://www.amos.auto.pl W tym miejscu będziecie mogli liczyć na spory wybór bagażników samochodowych, także i boksy dachowych.
Cytuj
~Vetta #170
Dopiero jedne wakacje się skończyły, a ja już planuję kolejne. Ma to duży związek z moimi ostatnimi zakupami w RatWork kupiłam kilka gadżetów wspinaczkowych, więc najchętniej już bym je wypróbowała.
Cytuj
~Jolcia #171
Wakacje nie tylko za granicą mogą być fajne. W Polsce też jest wiele atrakcyjnych miejsc, gdzie można wypocząć i przyjemnie spędzić czas. Zobaczcie sobie ofertę Siedliska janczar na Podkarpaciu http://www.gdzie....okolicznosciowe.html warto tam pojechać nawet na weekend.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany