Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wakacyjne plany

agzerb #31
Ja w tym roku planuję zwiedzić Francję. Paryż będzie chyba najlepszym wyborem.
zaroqw #32
JA w tym roku jadę na dwa tygodnie nad morze bałtyckie - mam nadzieję tylko, że pogoda dopisze!
eDom #33
U nas z pogodą bywa różnie ale przecież można wybrać takie miejsce gdzie będzie co robić w razie gdyby jednak nie dopisała, wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki :)
Wejherowo #34
Jeśli szukasz tanich, a fajnych noclegów nad Bałtykiem to ja polecam Wejherowo. W prawdzie nie leży ono nad samym morzem (oddalone jest o 25km), ale z Trójmiastem Wejherowo połączone jest linią szybkiej kolejki Ceny są na prawdę dużo niższe niż nad samym morzem, a baza noclegowa jest na prawdę rozwinięta. Samo Wejherowo oferuje masę atrakcji! Jest co zwiedzać, ale również gdzie wyjść wieczorem.
Sprawdźcie na stronie www.wejherowo.pl
Trakus #35
Mam trochę planów wakacyjnych, jednak na pewno zostajemy z rodziną w Polsce. Prawdopodobnie wyjedziemy na pewien czas gdzieś na Mazury.
Innistrad #36
Polecam całym sercem Bieszczady. Magiczne miejsce, naprawdę! Zwłaszcza te mniej oblegane rejony, jak Kalnica - jest tam bardzo tanio, mało ludzi, a widoki przepiękne :)
Melania #37
W tym roku Beskidy - Wisła :) szlaki mam dzięki stronie www.szlakiwpolsce.pl :P
natea22 #38
Moje wakacyjne plany w tym roku są już wyjątkowo ściśle sprecyzowane, tym razem zdecydowaliśmy się na czarter jachtów na Malcie albo w Grecji, ostateczna decyzja o miejscu jeszcze nie zapadła :)
Marikaa05 #39
Japonia, moi mili polecam bardzo Japonie. Cudowny, kraj, cudowna kultura. Ja na szczescie mam znajomą, która tam mieszka wiec nie mam wiekszego problemu z wycieczka w to miejsce. Jednak jakbyście się wybierali to koniecznie czytajcie różne poradniki jak np ten http://publicrelations.pl/jak-podrozowac-po-japonii-instrukcja-subiektywna-jerzego-ciszewskiego/. Na taki wyjazd trzeba się dobrze przygotować.
suzi #40
A ja już zaczynam planować wakacje zimowe bo czasu coraz mniej. A im szybciej coś zaplanujemy, tym więcej mamy możliwości. Zastanawiam się nad Austrią bo znalazłam taką ofertę: Taksidi - narty austria i przypadła mi do gustu. Byliście kiedykolwiek w Austrii na nartach?
lukrecjanikol #41
Polskie morze - ostatnio wyjątkowo niedoceniane przez polaków miejsce. A jest tam naprawdę pięknie a i ceny sa bardzo w porządku :d.

Karo29 #42
Ja wakacje mam już zaplanowane na początek lipca, jednak myślę jeszcze o jednym wyjeździe, dokładniej takim http://www.ehscho...p-Notics-11-dni.html . Od kilku lat jestem wielką fanką sportów wodnych, dlatego fajnie byłoby wyskoczyć i zakończyć fajnie sezon, szczególnie w takim miejscu, jak Turcja.
kawerot #43
Ja w tym roku planuje znaleźć jakąś dobrze płatną, dorywczą pracę.
doktorzaglada #44
Super, wielkie dzięki za ciekawe porady :) Na pewno mi się przydadzą :d
niworeg #45
JA w tym roku jadę do Chorwacji, mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem!

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany