Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wakacyjne plany

roch_27 #76
Ja na wakacje nie mam żadnych planów, bo muszę zrobić remont...
Hotel-kudowa #77
Można miło i aktywnie spędzić czas w Polsce, nie trzeba wydawać na ten cel majątku i wyjeżdżać za granicę, co powiecie na Dolny Śląsk i Kudowę- zdrój? Tutaj każdy solidnie wypocznie :)

Hotel-Kudowa.pl
~Leelee #78
Ja w tym roku postawiłam na wakacje w Polsce. Pojechałam do Władysławowa, zarezerwowałam tam kwaterę na Bookaparcie i całkiem miło spędziłam czas.
~Famke #79
Cytat: Leelee (2017-10-21 19:25)
Ja w tym roku postawiłam na wakacje w Polsce. Pojechałam do Władysławowa, zarezerwowałam tam kwaterę na Bookaparcie i całkiem miło spędziłam czas.

Władysławowo to fajny pomysł na wakacje, bardzo mi się podoba. Ja też proponowałabym Puck.
Kudlatys #80
Dzięki wszystkim za propozycję bo kompletnie nie miałem pomysłu gdzie pojechać w następnym roku :)
~drakai #81
Cytat: corina (2017-07-22 16:30)
jadę do Chorwacji, mam zarezerwowaną kwaterę na Bookaparcie i przeloty :)

Ja zrobiłam podobnie, ale z Hiszpania ;)
Lammag #82
Ja te wakacje spędzę na żaglach. Mam patent już od bardzo dawna, ale miałam też bardzo dużą przerwę w żeglowaniu. Do końca miesiąca muszę skompletować sprzęt żeglarski, ale też nie wiem w jakim sklepie zrobić zakupy. Zastanawiam się nad tym http://sklepwind.pl/ , bo widziałam, że mój ojciec przeglądał ich ofertę, ale nie wiem, czy ceny, które tam są są okazyjne czy też nie.
antonio #83
A ja zamierzam zrobić parę kilometrów po naszym Pięknym Kraju. Niestety jestem pełen obaw bo rowerzysta na drodze to dość duże ryzyko. Jestem doświadczonym rowerzystą jednak zbyt wielu niedoświadczonych kierowców korzysta z naszych dróg. Poza osobistym wyposażeniem zapewniającym większe bezpieczeństwo postanowiłem się również ubezpieczyć. Na stronie https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/abc_rowerzysty/16666/przeglad_jakie_ubezpieczenie_rowerowe poznałem różne rodzaje ubezpieczeń różnych firm. Z pewnością znajdę coś dla siebie
~heartha #84
Cytat: Famke (2017-11-06 13:53)
Cytat: Leelee (2017-10-21 19:25)

Władysławowo to fajny pomysł na wakacje, bardzo mi się podoba. Ja też proponowałabym Puck.

Ja bym także dorzuciła jeszcze może Łukęcin, wg mnie też bardzo przyjemna miejscowość.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany