Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wakacyjne plany

roch_27 #76
Ja na wakacje nie mam żadnych planów, bo muszę zrobić remont...
Hotel-kudowa #77
Można miło i aktywnie spędzić czas w Polsce, nie trzeba wydawać na ten cel majątku i wyjeżdżać za granicę, co powiecie na Dolny Śląsk i Kudowę- zdrój? Tutaj każdy solidnie wypocznie :)

Hotel-Kudowa.pl
~Leelee #78
Ja w tym roku postawiłam na wakacje w Polsce. Pojechałam do Władysławowa, zarezerwowałam tam kwaterę na Bookaparcie i całkiem miło spędziłam czas.
~Famke #79
Cytat: Leelee (2017-10-21 19:25)
Ja w tym roku postawiłam na wakacje w Polsce. Pojechałam do Władysławowa, zarezerwowałam tam kwaterę na Bookaparcie i całkiem miło spędziłam czas.

Władysławowo to fajny pomysł na wakacje, bardzo mi się podoba. Ja też proponowałabym Puck.
Kudlatys #80
Dzięki wszystkim za propozycję bo kompletnie nie miałem pomysłu gdzie pojechać w następnym roku :)
~drakai #81
Cytat: corina (2017-07-22 16:30)
jadę do Chorwacji, mam zarezerwowaną kwaterę na Bookaparcie i przeloty :)

Ja zrobiłam podobnie, ale z Hiszpania ;)
Lammag #82
Ja te wakacje spędzę na żaglach. Mam patent już od bardzo dawna, ale miałam też bardzo dużą przerwę w żeglowaniu. Do końca miesiąca muszę skompletować sprzęt żeglarski, ale też nie wiem w jakim sklepie zrobić zakupy. Zastanawiam się nad tym http://sklepwind.pl/ , bo widziałam, że mój ojciec przeglądał ich ofertę, ale nie wiem, czy ceny, które tam są są okazyjne czy też nie.
antonio #83
A ja zamierzam zrobić parę kilometrów po naszym Pięknym Kraju. Niestety jestem pełen obaw bo rowerzysta na drodze to dość duże ryzyko. Jestem doświadczonym rowerzystą jednak zbyt wielu niedoświadczonych kierowców korzysta z naszych dróg. Poza osobistym wyposażeniem zapewniającym większe bezpieczeństwo postanowiłem się również ubezpieczyć. Na stronie https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/abc_rowerzysty/16666/przeglad_jakie_ubezpieczenie_rowerowe poznałem różne rodzaje ubezpieczeń różnych firm. Z pewnością znajdę coś dla siebie

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany