Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

W co warto inwestować?

jagoddda #1
Zastanawiam się ostatnio jak można zainwestować małą sumę pieniędzy tak aby mogły na siebie zarobić na emeryturę. Wiem, że opcji jest trochę bo i mamy do dyspozycji inwestowanie w akcje, obligacje, walutę złoto (https://www.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/poradnik-inwestora-szczegoly?news_id=1500367-zloto-na-emeryture) czy nawet zwykła lokata. Są jeszcze nieruchomości ale tutaj chyba trzeba mieć większą kwotę pieniędzy. W co wy inwestujecie?
Cytuj
Sabre #2
Ja obecnie w nic, bo żeby inwestować to trzeba mieć z czego, do tego każdy rodzaj inwestycji (oprócz mało opłacalnej lokaty) niesie ze sobą szereg zagrożeń.
Cytuj
Barbie #3
Kto nie ryzykuje ten jednak nie zyskuje.
Cytuj
Teodor #4
Co niektórzy zaryzykowali i teraz muszą płacić w open life opłaty likwidacyjne, kiedy rezygnują z polisy. Trzeba uważać na zapisy umowy, albo korzystać z kancelarii, aby lepiej interpretować zapisy.
Ostatnia modyfikacja 08-11-2016, 14:32 Cytuj
stempa #5
Wiesz co, generalnie jeśli myślisz o emeryturze to najbardziej opłaca się inwestować w 3. filar - ike lub ikze.Na tej stronie https://www.nntfi.pl/kalkulatory oblicz emeryturę, jaką będziesz dostawać przy regularnych wpłatach
Cytuj
malinka_dwa #6
Szybkie pytanie do, którzy inwestują w złoto. Gdzie sprzedajecie np złote monety jak już chcecie odzyskać gotówkę z takiej inwestycji w złoto. Czy w jakichś skupach online typu http://skup.zlota.pl/ czy w jakichś innych miejscach?
Cytuj
Barbie #7
Od jakiego czasu bardzo popularne stało się inwestowanie w złoto.
Cytuj
~violka34 #8
Dla tych co mają większe środki do dyspozycji opłacalne jest inwestowanie w nieruchomości.
Taką dobrą inwestycją na przyszłość na pewno będzie mieszkanie gdynia karwiny na pięknym nowym osiedlu Viridis usytuowanym w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle jest dobrze skomunikowane z innymi gdyńskimi dzielnicami.
Cytuj
Barbie #9
Chyba lepiej byłoby napisać w co nie warto inwestować - wystrzegajcie się polis inwestycyjnych: http://www.kplex....polisa-inwestycyjna/ , w wyplataniu się z takiej inwestycji może pomóc tylko dobry prawnik.
Cytuj
~klejka #10
Wiecie, że istnieje coś takiego jak zautomatyzowane przelewy czy to na konto, czy na telefon? Ja zastanawiam się nad zaprogramowaniem przelewów na komórki w https://bm.pl/#!/...oladowanie-do-orange . To zawsze jest jakieś ułatwienie opłat. Ja mam ich mnóstwo, opłaty firmy opłaty w domu, to pomoże przecież oszczędzić mnóstwo czas. Co wy o tym myślicie, warto w takie rzeczy inwestować?
Cytuj
Amanda266 #11
Nieruchomości cały czas pozostają dobrą opcją i to się raczej nie zmieni ale musi być spory kapitał początkowy :/.


____________
http://lubietosiebawie.pl/produkt/bathmategolliat-pompka-powiekszania-penisa-xxl/
Cytuj
~Darkin #12
Cały czas nieruchomości to bardzo dobra inwestycja w duzych miastach studenckich szczególnie na ich obrzeżach można kupić nowoczesne mieszkania w idealnej lokalizacji. 15 km od Warszawy powstaje Osiedle Radnych 2 - http://www.radnych2.pl/ dojazd do centrum bardzo dobry, do tego w dolnych mieszkaniach ogrody co również staje się atrakcyjne dla rodzin z dziećmi.
Cytuj
Teodor #13
Nieruchomości w tak zwanym dobrym punkcie. Miałbym pieniądze to prawdopodobnie tak bym inwestował. Nasza firma zastanawia się na lokalami komercyjnymi http://pcg.pl/lokal/ Niedługo zostaną tylko budżetówki i firmy z sektora prywatnego muszą się rozwijać.
Cytuj
Felicita #14
W nieruchomości to trzeba duży wkład mieć, a jak ktoś chce inwestować mniejsze kwoty, powiedzmy 1000 $, to gdzie wtedy? Myślałam o kryptowalutach, jak choćby Bitcoin. Temat znany mi z TeleTrade KLEROKRYPT oraz ze strony https://teletrade-dj.pl/ Znany to może zbyt wielkie słowo, bo póki co liźnięty. Myślę jednak, że znajdę pomoc na stronie, choćby poprzez edukację zdalną.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany