Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wyjazd weekendowy

Twister #1
Od dłuższego czasu zastawialiśmy się gdzie wybrać sie na wakacje w tym roku. Możliwości było bardzo wiele ale znajomy podpowiedział nam byśmy wybrali jakieś polskie miasto. Pomyśleliśmy ze Poznań, moze być ciekawym rozwuązaniem. Udało nam sie znaleźć ten nocleg http://www.bythewayhostel.pl/ na Grodziskiej 117. Świetnie bo blisko centrum i tanio.
Cytuj
Bossman809 #2
Ja planuję w końcu udać się do Krakowa i zwiedzić to miasto. Mieszkam trochę daleko bo w płn - wsch Polsce, ale to mnie nie zraża.
Cytuj
Apartament-Baltic #3
Moim zdaniem to dobry pomysł aby spędzić weekend w Polsce i wybrać fajne ciekawe miejsce. Co powiecie na Kołobrzeg oraz Bałtyk? Można tutaj spędzić czas zarówno aktywnie jak i zupełnie leniwie na plaży, z noclegiem też nie ma problemu, zapraszamy do nas :)
Cytuj
Wejherowo #4
Polecam wybrać się do Wejherowa, jest położone 25km od morza. To świetna alternatywa dla zatłoczonych nadmorskich miast. Ceny są na prawdę dużo niższe niż nad samym morzem, a baza noclegowa jest na prawdę rozwinięta. Samo Wejherowo oferuje masę atrakcji! Plaża, parki miejskie, Szlak Nut Kaszubskich oraz wiele innych. Jest co zwiedzać, ale również gdzie wyjść wieczorem. Zobacz ich stronę www.wejherowo.pl .
Cytuj
Tripsk #5
Wypad za miasto czy też zwiedzanie internujących miejscowości to świetny pomysł na weekend, w Polsce jest masa interesujących miejsc i atrakcji turystycznych. Do znalezienia inspiracji warto posłużyć stroną http://www.tripsk.pl/ gdzie znajdują się gotowe plany wycieczek po najciekawszych miejscach w Polsce.
Cytuj
Kostiab #6
Moim zdaniem warto jest się teraz wybrać gdzieś nad wodę np. na Mazury. Opcji jest na prawdę wiele.
Cytuj
~Zuuzka #7
Ja mam zaplanowany weekend we Wrocławiu, mam już nawet zarezerwowane noclegi na Bookaparcie. Akurat wpadnę tam jak będzie już jarmark bożonarodzeniowy.
Cytuj
PodOchorowiczowka_pl #8
Jeżeli chodzi o miejsce na weekendowy wyjazd, to ja mogę polecić także spokojną Wisłę gdzie każdy znajdzie dla siebie wiele atrakcji oraz komfortowy nocleg, zobaczcie na PodOchorowiczowka.pl
Cytuj
~HotelEden_com_pl #9
Akurat na weekend bardzo fajną opcją wyjazdu jest także Podkarpacie i Rzeszów, gdzie każdy wypocznie i przy okazji może zwiedzić kilka zabytków, atrakcji. Z noclegiem też nie będzie problemu, zapraszamy do nas :)
Cytuj
pokrywka #10
Ja doradzam jak i wyżej Kołobrzeg. To jest naprawdę przepiękne miasto i można na kilka tygodni tam pojechać i się nie nudzić a nie tylko przez weekend. Jak będziecie już to na pewno warto zajrzeć to tej restauracji http://myfish.kolobrzeg.pl/ żeby zjeść najlepszą nad morzem rybę. Szczególnie halibut z pieca i smażony turbot.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany