Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wyjazd weekendowy

Tamara23 #16
Sama jeszcze nie zdecydowałam się, gdzie pojadę w tym roku. Niemniej jednak na pewno przy okazji wyjazdu ze znajomymi, wynajmiemy jakieś większe auto z oferty https://wypozyczalnia.konrys.pl/ . Koszty w tym przypadku nie są duże, bowiem mamy możliwość wypożyczenia czegoś już od 60 złotych za dzień, a co więcej ogarnięcie wszelkich kwestii formalnych nie stanowi tutaj większego problemu.
Cytuj
zofialipska #17
Na weekend można się wybrać do Krakowa. To miasto pełne zabytków, które polecam zwiedzić zarówno z przewodnikiem https://krakkos.pl/, jak i samemu.
Cytuj
siniore #18
Jeśli to ma być wypoczynek i z dala od zgiełku to myślę, że najlepiej na MAzurach w ośrodku https://osrodekgawra.pl/pl/oferta/pakiety-stale/romantyczny-weekend-we-dwoje.php . Taki wypad na weekend to świetna rzecz, można odpocząć od pracy i naładować baterie :)
Cytuj
kaliszanka #19
Wraz z mężem, często wyjeżdżamy w Karkonosze. Jednak wypad w takie góry wymaga wcześniejszego przygotowania. Warto zaopatrzyć się w odpowiednie buty takiej jak ze sklepu https://woliniusz.pl/ oraz kurtkę przeciwdeszczową :)
Cytuj
~milenkaa #20
A ja tak planuje wybrać się do Kazimierza Dolnego za jakiś czas. Ostatnio szukałam dla siebie noclegu i tak trafiłam na Hotel Villa Bohema http://villabohema.pl/atrakcje/ , który zrobił na mnie wrażenie. Już zaskoczyło mnie tam ile atrakcji oferują... Jak wybieracie się do tego rejonu, koniecznie zapoznajcie się z tym hotelem.
Cytuj
amidud #21
A może by tak odwiedzić Wrocław? Uważam, że jest to świetne miasto i warto do niego zajrzeć. Najbardziej lubię ich ZOO :) No i polecam Wam świetny hotel wrocław: https://www.hotelpatio.pl/.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany