Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Pomysł na wakacje

~Gabriella #16
Ja postawiłam w tym roku na Hiszpanię, też mam już większość rzeczy ogarniętych, w końcu znalazłam też na bookaparcie apartament, w którym się zatrzymam.
Ka35ta78O #17
A ja chce jechać do Belgii w tym roku :)
Adamila021 #18
Ja coraz bardziej myślę o Ukrainie. Mało kto sobie zdaje sprawę, ale jest to na prawdę piękne miejsce. Szczególnie ukraińskie góry - Karpaty. Jeżeli tez myślicie o tym kierunku zobaczcie sobie jakie można tam zwiedzać miejsca na Tour to Ukraine. Polecam najbardziej te blisko naszej granicy :)
kasiunia #19
Mam bardzo fajną propozycję , która w zasadzie ważna jest dopiero od jakiegoś czasu - chodzi o rozkład lotów Ryanara. Otóż uruchomili oni loty do Lamezzia Terme, a z tamtąd już do miejscowości Tropea nad morzem jest niedaleko .W taniej księgarni internetowej warto zaopatrzyć się w jakiś przewodnik czy mapy. Tropea zawsze była moim marzeniem. W zeszłym roku zrealizowaliśmy w taki sposób Maltę.
Ostatnia modyfikacja 19-04-2017, 18:35 Cytuj
Horacy #20
Cytat: Adamila021 (2017-04-14 13:24)
Ja coraz bardziej myślę o Ukrainie. Mało kto sobie zdaje sprawę, ale jest to na prawdę piękne miejsce. Szczególnie ukraińskie góry - Karpaty. Jeżeli tez myślicie o tym kierunku zobaczcie sobie jakie można tam zwiedzać miejsca na Tour to Ukraine. Polecam najbardziej te blisko naszej granicy :)

Widzę, że podobnie myślimy :) Dzięki za link. Mnie też porwała ostatnio Ukraina, chociaż sam wolę bardziej dzikie klimaty i adrenalinę. Przeglądałem stronę którą podałaś i znalazłem coś ciekawego dla siebie Rafting in the Carpathians - spływ Dniestrem. Zapowiada się z pewnością dużo ciekawiej niż pływanie po naszym polskim Dunajcu :d
Cinek #21
Zimowa pora to też świetny czas na wakacje. Przykładowo widzę w ostatnim tygodniu na FB, że jeden z moich dobrych znajomych jeszcze z czasów liceum "hasa" sobie po Tatrach. No ale nie jest to sport dla każdego, przede wszystkim trzeba mieć odpowiedni sprzęt - jak chociażby ma sklep Dlaalpinisty.pl : https://www.dlaalpinisty.pl/sprzet-alpinistyczny - mega fajna zabawa, ale dla odpowiedzialnych ludzi. Góry nawet latem to nie są żarty, a co dopiero w zimie.
Offelia00 #22
Ja tam korzystam ze strony http://szlakiwpolsce.pl :) Teraz mają ofertę, że można dostać smycz z ich logo wzamian za artykuł :)
sunny #23
Pomysły rodzą się same w mojej głowie, albo korzystam z dobroci wyszukiwarek. Zimą to tylko ciepłe kraje. ;)
eDom #24
Cytat: sunny (2017-04-30 19:17)
Pomysły rodzą się same w mojej głowie, albo korzystam z dobroci wyszukiwarek. Zimą to tylko ciepłe kraje. ;)

I to jest doskonały pomysł, warto korzystać z takich wyszukiwarek jak http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ bo można wybrać dla siebie idealne miejsce na urlop w wymarzonym miejscu.
~alimka #25
Kilka opcji które polecam:

Madera ( piekna wyspa)
Grecja
Chorwacja

Pięknie o każdej porze roku jest również na wyspie Gran Canaria:
http://www.starovka.pl/jakie-atrakcje-mozna-znalezc-na-gran-canarii/ - poczytajcie sobie tutaj o niej. Wyspa należy do archipelagu Wysp Kanaryjskich.
Apartament-Baltic #26
W zasadzie z powyższych opcji jak dla mnie najlepsza jest Madera- piękna wyspa, tylko jak wiadomo również odpowiednio droższa. Mogę zaprosić także nad Bałtyk do Kołobrzegu- miasta które nigdy nie śpi oraz gdzie każdy znajdzie wiele ciekawych atrakcji.
pokrywka #27
A mnie w tym roku skusiła oferta na czarter jachtów w Chorwacji czyste morze, piękne słońce i wreszcie zobaczę całą Chorwację, nie tylko jedną miejscowość jak podczas pierwszej wycieczki. Wakacje nad morzem w Polsce w tym roku były na tyle niepewne, że postanowiliśmy wyruszyć dalej :)
Hotel-kudowa #28
A co powiecie o Kudowie- Zdrój? Moim zdaniem to również znakomite miejsce na spędzenie urlopu. Cisza, spokój, piękne widoki oraz nocleg w komfortowych i przytulnych pokojach, zapraszamy :)

Hotel-Kudowa.pl

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany