Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Organizacja wakacjii

Twister #1
Wakacje najlepiej organizować samemu. Wtedy jest pomysłowo i bezpiecznie. Zdecydowaliśmy, ze w tym roku pojedziemy na wakacje do Poznania. Nikt z nas jeszcze tam nie był więc było to dla nas idealne miejsce. A jeszcze na Grodziskiej 117 udało nam się znaleźć taki nocleg http://www.bythewayhostel.pl/ . Ładne pokoje gościnne w niskiej cenie.
Dagar3922 #2
Wakacje najlepiej zacząć planować jak najwcześniej. Np. wyjazd nad morze powinien być zaplanowany kilka miesięcy wstecz, by znaleźć i zarezerwować miejsce dla siebie w jakimś pensjonacie czy hotelu. Wiem co mówie :)
nartapora #3
Nie wyobrażam sobie jechać gdziekolwiek bez wcześniejszego przygotowania - wolę wiedzieć, gdzie jadę, jak wygląda miejsce, w którym będę nocować i mieć świadomość, że mam gdzie nocować w ogóle, jak wygląda okolica, jakie są atrakcje warte zobaczenia, jak tam dojechać itd. Nie lubię niespodzianek na miejscu z racji braku wiedzy na temat tego, jak jest w danej lokalizacji.
Liczek76 #4
Też muszę mieć zawsze wszystko dobrze zorganizowane i przeanalizowane. Bez odpowiedniego przygotowania nie ruszam się daleko od domu :). W tym roku planuję polecieć na wakacje do Grecji i już teraz zacząłem powoli organizować swoje wakacje.
natea22 #5
To normalne, ja też lubię mieć wszystko pod kontrolą, miałam pewne obawy kiedy po raz pierwszy jechałam na work&travel z BTC ale były nieuzasadnione, mają duże doświadczenie, sprawdzonych pracodawców, miejsca i ogromne wieloletnie doświadczenie w organizowaniu takich wyjazdów i co ważne we wszystkim pomagają.
agg00 #6
zdecydowanie przygotowanie jest ważne, tak samo dokładnie planuje podróże jak i remonty :d

paradyż gres
~Mirek #7
Za mnie planuje biuro podroży: ja tylko wybieram kierunek i dostaje od miłej Pani 5 najlepszych hoteli na dany kierunek, jeszcze mnie nie zawiodła :) Teraz lecimy na Kubę i czuje że znów będzie rewelacyjnie :)
~erq #8
Wakacje nad morzem warto planować już teraz, później może być różnie jeśli chodzi o rezerwacje.
Na wyjazdy wakacyjne i nie tylko wakacyjne polecam uroczy Pensjonat Omega w Jantarze http://www.omegajantar.pl/
~Alexa #9
Ja też organizuję wakacje sama, ale zawsze załatwiam wszystko wcześniej, nie jadę na ślepo. Bilety kupuję jak są jakieś fajne promocje i noclegów też szukam na Bookaparcie nawet kilka miesięcy wcześniej.
~Oliwqa #10
Cytat: Alexa (2017-03-18 14:51)
Ja też organizuję wakacje sama, ale zawsze załatwiam wszystko wcześniej, nie jadę na ślepo. Bilety kupuję jak są jakieś fajne promocje i noclegów też szukam na Bookaparcie nawet kilka miesięcy wcześniej.

Ja mam podobnie, ogólnie bardzo lubię korzystać z portali rezerwacyjnych typu Bookapart czy Booking, bo można czasem znaleźć jakieś perełki ;)
kasiunia #11
Cytat: Oliwqa (2017-04-08 00:39)
Cytat: Alexa (2017-03-18 14:51)

Ja mam podobnie, ogólnie bardzo lubię korzystać z portali rezerwacyjnych typu Bookapart czy Booking, bo można czasem znaleźć jakieś perełki ;)

O widzę ,że więcej was jeździ na własną rękę.Też tak robimy i mamy już niemałe doświadczenia. Malta toskania,Portugalia Kreta ,Skathos, Sarynia już zaliczone.W tym roku też planujemy , ale gdzie wylądujemy nie wiemy. Zawsze się dobrze przygotowujemy... bo leżenie na plaży nam nie wystarcza, aczkolwiek po to tam jedziemy. W dyskoncie książkowym http://aros.pl/ zaopatrujemy się w przewodniki i mapy.Wszystko to składa się na to ,że na miejscu prawie nic nas nie jest w stanie zaskoczyć.
Karo29 #12
Widzę, że coraz więcej osób organizuje wakacje na własną rękę i uważam, że to naprawdę super sprawa, ja sama wiele lat jeździłam z biurami podróży i mogę powiedzieć, że nie ma nic lepszego niż wzięcie spraw w własne ręce i zorganizowanie takie wyjazdu, gdzie jest się niezależnym od dużych grup turystycznych. Poszperajcie trochę w sieci, na takich stronach http://www.traveldirect.pl/ można znaleźć super inspiracje na ciekawe wakacje, potem tylko kwestie organizacyjne- noclegi, loty, atrakcje i gotowe :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany