Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Organizacja wakacjii

boguslawrenat #16
Jestem również na planowanie wakacji osobiście. Jeśli jest was 2jka to jeszcze lepiej, bo zawsze będzie przygoda :). Oczywiści życzę tylko tych pozytywnych.
Cytuj
Ilsa #17
Moim zdaniem jeżeli chcemy zorganizować udane wakacje, przede wszystkim najpierw musimy znaleźć odpowiednie miejsce, w tym hotel czy też inny nocleg, a następnie powinniśmy zdecydować się na jakiś środek transportu. Jeżeli chodzi o tą ostatnią kwestię, wiele ciekawych połączeń autokarowych, zarówno na terenie kraju, jak i poza nim możemy znaleźć w http://busfor.pl/ i jestem pewna, że taka opcja będzie idealną alternatywą dla podróży własnym samochodem i bez wątpienia nader korzystną pod względem ekonomicznym.
Cytuj
Apartament-Baltic #18
To prawda, podstawą oprócz samego miejsca jakie wybierzemy na wakacje, jest również odpowiedni i komfortowy nocleg, tutaj bardzo fajnie sprawdzi się wynajem apartamentów, np: nad morzem. Jeśli planujecie wakacje w Kołobrzegu to nocleg znajdziecie w naszych apartamentach Baltic, zapraszamy :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany