Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Parking-Modlin

Twister #1
Zastanawiam się co zrobić z autem na te 3 dni, kiedy będę w Rzymie. Myślałam o http://parkujilec.pl/ - co sądzicie? Maja ogrodzony parking, darmowy dowóz na lotnisko i ogólnie, wydaje mi się, że to bezpieczna opcja.
Cytuj
Paewl #2
Ja znam Orange parking http://modlinparking.pl/ i ich polecam. To popularny i duży parking, ceny w zasadzie są porównywalne jak innych tak blisko lotniska. Jest rezerwacja przez internet - fajna sprawa jeśli nie chcemy być zaskoczeni brakiem miejsca. Strzeżony, równy, z dowozem na lotnisko. Na 3 dni to wyjdzie naprawdę nieduża kwota.
Cytuj
polince #3
czesc
Cytuj
enty #4
Orange parking jest bardzo popularny więc w sumie dodam tylko tyle, że to bardzo solidny parking zawsze wszystko jest Ok a korzystam dosyć często z różnych parkingów i mam porównanie.
Cytuj
izapod #5
Ostatnio mój znajomy szukał parkingu, ale na Okęciu :) I tak trafił na https://www.parkl...ngi-lotnisko-okecie/ :) Podobno bardzo dobrze pilnują samochodów i bez obaw można go zostawić na kilka dni!
Cytuj
Karolinkaa101 #6
Popieram poprzednika. W miarę przyzwoite ceny jak na warszawskie warunki.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany