Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Transport do Holandii

tudrewak #16
Wiecie co, ja jako że mieszkam w Wielkiej Brytanii, to takich ogłoszeń odnośnie transportu do innych krajów szukam na portalach ogloszeniowych. Najpopularniejszym jaki znam jest chyba https://homefree.eu/en . A ta ich popularność nie wzięła się z niczego, po prostu są darmowi i bardzo konkretni :)
Cytuj
~Tymoteusz1 #17
Faktycznie, teraz nie jest problemem transport towarów między krajami. Jeśli zależy Wam na dobrej cenie i czasie, to powinniście sprawdzić Giełdę Furgonetka. Tam możecie liczyć na najniższe ceny. Wiem, bo załatwiałem w ten sposób transport samochodów z Niemiec i wszystko się dobrze sprawdziło.
Cytuj
nadinee #18
Ja znam firmę, która oferuje tanie busy do Holandii i mogę ją polecić. Wiele raz z tym przewoźnikiem wyjeżdzałam, zawsze wszystko na czas i bezpiecznie. Busy o bardzo wysokim komforcie.
Cytuj
Tamara23 #19
Jeżeli chodzi o usługi transportowe, dzisiaj na naszym rynku na pewno mamy wiele ciekawych opcji do wyboru. Niemniej jednak moim zdaniem bez wątpienia warto zwrócić uwagę na propozycje, jakie znajdziemy w Symlog http://symlog.eu/spedycja-samochodowa/ . Firma ta działa na wielu polach, oferując np. transport kolejowy czy też samochodowy, a dodatkowo w tym przypadku, każda z dostępnych opcji jest zawsze optymalnie dobierana do potrzeb konkretnego klienta.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany