Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Mieszkanie

kornel76439 #16
Loftów to się teraz niestety robi coraz mniej ale zawsze możesz spróbować coś wykombinować poza okolicami centrum środkowego :p.


____________
projektor rzutnik
Cytuj
snapi78 #17
Hej,
polecam zakładanie systemów alarmowych w mieszkaniach, domach i firmach. Miałam kradzież w swoim mieszkaniu jakieś pół roku temu. Czułam się niebezpiecznie i postanowiłam założyć zestaw dione basic. Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o jego działaniu https://sklep.ochronadione.pl/produkt/zestaw-dione-basic/sprawnie monitoruje sytuacje w domu, można nim operować za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki niemu czuje się bezpiecznie i zawsze mogę zareagować :)
pozdrawiam
Ostatnia modyfikacja 13-11-2017, 12:48 Cytuj
~Tymoteusz1 #18
To ja Wam podpowiem, że teraz w Darłowie powstaje Marina Royale. To niesamowita inwestycja, która położona jest nad samym brzegiem morza. Sprawdzałem w http://www.marina-royale.pl/inwestycja/ dostępne tam apartamenty i robią ogromne wrażenie. Musicie tam zajrzeć i pomyśleć, czy to miejsce jest również dla Was.
Cytuj
gingero #19
A dlaczego akurat koniecznie tam? Jest wiele innych świetnych mieszkań na rynku. Możesz na przykład zastanowić się nad zakupem mieszkania w Józefosławiu pod Warszawą. Znajduje się tam świetne osiedle Radnych 2, a z pełną ich ofertą zapoznasz się na stronie http://www.warpol.pl/i/osiedle-radnych-2/. Lokalizacja jest bardzo dobra, tylko 15 km do centrum Warszawy. Sprzedano już 50% mieszkań.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany