Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Remont - jak nie oszaleć od kurzu i brudu?

Makke #16
Jak ja miałam remont w pokoju, a było tam trochę kucia i potem kładzenia płyt i malowanie. W każdym razie dużo. To zawsze zostawiałam mokry ręcznik na którym osadzał sie kusz i było go mniej wszędzie indziej. Do malowania kupiłam http://nobiles.pl...-i-sufity/pory-roku/ gdzie wydaje mi się, że ta farba jakoś aż tak nie śmierdziała. No oczywiście miałam cały czas otwarte okno. Tylko, że jak ja robiłam remont to było ciepło na dworze.
Cytuj
Teodor #17
Nasza firma korzystała z mało pylących szpachli, ale i tak kurzu było mnóstwo. Część prac wykonywaliśmy sami. Znaleźliśmy w sieci fachowy poradnik o typach młotków i innych narzędziach do wyburzania i sami zrobiliśmy to delikatniej, żeby ten kurz i brud ograniczyć.
Cytuj
gingero #18
Wystarczy kupić dobry odkurzasz, przewietrzać mieszkanie i takie tam podobne. Co do samego remontu podstawą są dobrej jakości narzędzia. Ja swoje kupuję na stronie http://artykulytechniczne.pl i jeszcze nigdy się nie rozczarowałam. Nawet mój chłopak jest zawsze pod wrażeniem, że mam takiej dobrej jakości artykuły techniczne.
Cytuj
Slodziutenki562 #19
Przeprowadzić się na czas remontu do znajomego/hotelu - sam tak robiłem bo trafiała mnie qrwica normalnie...


____________
https://autoraport-opinie.pl/
Cytuj
suzi #20
Najlepiej zatrudnić firmę, która profesjonalnie zajmuje się sprzątanie po budowie toruń , wyczyszczą każdy centymetr Twojego domu lub mieszkania. Nie będziesz musiał tego robić sam w pocie czoła.
Cytuj
stempa #21
Jeśli macie problem z bałaganem podczas remontu to kupicie sobie agregaty malarskie w castoramie https://www.casto...aty-i-pistolety.html . Uwierzcie mi, że dużo łatwiej się nakłada farbę i w ogóle nic się w okół nie brudzi
Cytuj
ciekawyPL #22
Dobra farba na ścianie będzie tutaj podstawą. Musisz zadbać o to żeby Twoje ściany były kurzoodporne, najlepiej po prostu wejść sobie nahttps://www.milab...-specjalistyczne/226 i zainwestować w najwyższej jakości farbę, nie ma lepszego sposobu :)
Cytuj
Teodor #23
Może spróbować robić remonty we własnym zakresie? Wtedy pracujemy według własnego harmonogramu i dbamy aby nie brudzić więcej niz to konieczne...Do prac potrzeba podstawowych narzędzi http://noy.pl/co-...arzedzia-warto-miec/ ,które warto mieć.
Cytuj
Barbie #24
Wiem coś o sprzątaniu po remoncie, to ciężka praca, ale mop obrotowy Vileda potrafi znacznie ułatwić prace porządkowe, a liczy się przecież oszczędność czasu, który można przeznaczyć na inne sprawy;-).
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany