Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wsparcie dietetyka

Xikol #16
Według takie porady to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

__________________________
https://pi-tax.pl/
Cytuj
Lorena #17
Trener personalny najlepszy!
Cytuj
guno #18
według mnie dietetyk może się przydać nawet osobie która nie chce schudnać
Cytuj
~Marika96 #19
Moim zdaniem warto iść do dobrego dietetyka np.: https://pl-pl.facebook.com/DietetykJoannaSkoczylas/ po pomoc w tym względzie. Często ludzie popełniają mały błąd odnośnie diety, przez co nie chudną i tracą zapal. A tacy specjaliści temu zaradzają.
Cytuj
Glosikx00 #20
Jest też strona z listami popularnych diet tu https://dietasos.pl/ i są darmowe jakby ktoś szukał.
Cytuj
marysiu #21
Ja tam uważam że skorzystanie z oferty dietetyka to niegłupia opcja. Np. znajoma prowadzi gabinet www.LiveDiet24.com i ma sporo pacjentów. Ludzie chcą się odchudzać, poprawiać swoje zdrowie i być w dobrej formie.
Cytuj
Tamara23 #22
Zgadzam się tutaj, ale bez ćwiczeń niewiele osiągniemy. Mamy dziś na szczęście dostęp do różnego rodzaju, darmowych aplikacji, takich jak chociażby GymGang , dzięki której możemy wymieniac się informacjami z innymi osobami ćwiczącymi, czy nawet mamy możliwość znalezienia trenera personalnego. Przy walce ze zbędnymi kilogramami, korzystanie z takiej platformy może nam znacznie ułatwić sprawę :).
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany