Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

wakacje z przygodami

kantabryjska #1
Jak się ma psa i nikogo zaufanego by go zostawić to można zapomnieć o biurach podróży. Z psem na Cypr nie polecę. Pewnie dlatego od 13 lat na wakacje jeździmy własnym samochodem. Jest to przede wszystkim totalny luzik organizacyjny. Staramy się nic wcześniej nie planować bo niespodzianki podczas takich wyjazdów są wkalkulowane w wypoczynek. Na tych zasadach rok temu wylądowaliśmy w Czarnogórze. Przypadek bo Chorwaci olali zaliczkę i woleli przyjąć na apartamenty Włochów którzy na miejscu zapłacili więcej. Żeby było ciekawie dowiedzieliśmy się o tym na miejscu o godzinie 19 taszcząc ze sobą jedzenie które musiało znaleźć się w lodówce. Na szczęście byliśmy blisko granicy z Czarnogórą i to tam znaleźliśmy przyjazny apartament za 1/3 ceny tej co była na Chorwacji. Czarnogóra przypomina jeden wielki plac budowy. Tam widać że polityka zbliżenia do UE przynosi wymierne korzyści. Do zbudowania jest wszystko. Drogi, lotniska, hotele, plaże. Widzieliśmy całe miasto, hotele, port i plaże budowane od podstaw w okolicy Radovici. Co ciekawe widać było że wszystko buduje dobrze znany u nas CEMEX . Nie ma co się dziwić budownictwo portowe wymaga najwyższej jakości betonu spełniające wymogi wysokiej hydroizolacji http://betonnadom.pl/zanim-kupisz/faq/beton-wodoszczelny .
Wiki9 #2
Nie zgodzę się. Żyjemy na szczęście w takich czasach, w których powstały już hotele dla psów. Na przykład Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, który jest od 10 lat prowadzony przez Pana Zbyszka Mirowskiego, zapewnia pieskom należytą opiekę, klimatyzowane boksy oraz duży wybieg. Bez problemu można tam zostawić pieska i spokojnie jechać na wakacje ;)
kamilka #3
Również się nie zgadzam, nie dość że wiele hoteli akceptuje psy jako swoich gości, trzeba oczywiście uiścić opłatę, ale niewielką. No i tak jak pisze Wiki9, jest też wiele hoteli w których możesz bezpiecznie zostawić pieska
Peter44 #4
A jak z innymi zwierzętami? Wiecie coś?
aneczka10 #5
Zawszę podczas wakacji mam jakieś ciekawe przygody bo w końcu jeżdżąc z dziećmi o nie nie trudno. W tym roku w końcu wyjadę tylko z mężem. Załatwiam właśnie obóz młodzieżowy, a później zaklepuje nasz termin wakacji. Ojj w tym roku postawiłam na 100% relax :) Mam nadzieję, że pójdzie po mojej myśli :)
natea22 #6
Wakacje z przygodami to z pewnością te na Sardynii, można się wybrać tam na niesamowity trekking po górach http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/oferta/trekking albo jakąś niesamowitą wycieczkę w głąb lądu. Okazji do przygód nie zabraknie też na morzu, podczas rejsów.
Sylwia5991 #7
Wakacje z przygodami. To co lubię :)
Bianka #8
Jak ktoś chce przeżyć naprawdę coś wspaniałego, to szczerze polecam Indonezję https://duabenua.com/pl/. Co prawda, nigdy tam jeszcze nie byłam, ale myślę o tym, by w końcu się skusić. Pociąga mnie głównie egzotyczna przyroda, tak odmienna od naszej, możliwość obcowania z czynnymi jeszcze wulkanami i kontakt z ludźmi, którzy podobno są bardzo mili dla przyjezdnych. Co o tym myślicie?
izwi #9
Hah no nie wiem czy ja bym chciał mieć takie przygody
Ronin-bialogora_pl #10
Podczas wakacji przygody powinny być tylko i wyłącznie radosne i relaksujące, dlatego warto wybrać się nad Bałtyk. Szczególnie zapraszamy do Białogóry i do naszego hotelu :)
kelnecka #11
A czy ktoś z was miał okazję być w Mirowie? Już od dłuższego czasu interesuje mnie podróż do tego miasta, w ramach wyjaśnienia, jest to miasto w województwie pomorskim. Na stronie https://mirowo.pl czytałam historię tego miasta. Bardzo mnie zaciekawiła, i jak się okazuje, jest też co zwiedzać.
~Weronix94 #12
Chce jechać na wakacje do Gruzji ale nie mam z kim. Znajomi wybierają się w polskie góry. Czy ktoś z Was wybiera się do Gruzji w najbliższym czasie?
Chatywsiole_pl #13
Każde wakacje mogą być pełne przygód, wystarczy tylko wybrać odpowiednie miejsce. Na pewno dobrym wyborem w tym przypadku byłyby piękne Bieszczady, gdzie zapraszamy.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany