Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Czym obdarować roczne maleństwo ?

maseleczko #16
Najlepiej będzie chyba jakimiś ubrankami :)
Cytuj
Karrosa #17
Myślę że ciuchy zawsze się przydadzą, mogę poratować Cię super stroną, którą znalazłam chwile temu bo własnie szukam stron z ubrankami dla dzieci po forach :) Zobacz tutaj https://malani.pl/. Jest dużo odzieży dla noworodków na tej stronie :)
Cytuj
~Tymoteusz1 #18
Faktycznie, ja myślę, że dobrym pomysłem dla tak małego dziecka będzie zakup dla niego dobrych ubranek. Każdy maluch potrzebuje wielu sztuk odzieży, dlatego jego rodzice na pewno to docenią. Zajrzyjcie do https://fancyandeco.pl/16-la-millou i sami przekonajcie się, jak eleganckie ubranka możecie dostać w dzisiejszych czasach.
Cytuj
Werka33 #19
Myślę, że pieniądze sprawdzą się najlepiej.

____

nasz-szczecin.pl
Cytuj
Emkaolka0 #20
Może i tak, ale nie wiem czy koperta to zawsze dobry pomysł. Dużo zależy też od tego jakie podejście do takich spraw mają jego rodzice. Ja bym postawiła jednak na jakiś prezent. Na pewno zabawka interaktywna bedzie dobrym wyjściem, takie zabawki ucieszą każdego, zarówno rodzica jak i dziecko. Dużo dobrego slyszałam o tej zabawce https://nodik.pl/...er-price-p-1424.html Garnuszek klocuszek rozwija dziecko edukacyjnie, ale i także manualnie :)
Cytuj
suzi #21
Oryginalnie mogą prezentować się ubranka dla dzieci z wyjątkowym nadrukiem. Widziałam, że można takie nadruki zamówić w drukarni Sitodruk z Częstochowy: https://print-sitodruk.pl/. Poczytajcie koniecznie o nich i o wszystkich metodach używanych do wykonania tego typu nadruków.
Cytuj
Leroy #22
Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzą się zabawki. Nie ma też co szukać jakiś udziwnionych zabawek - warto postawić za to na proste i popularne zabawki, które sprawdzają się zawsze. Do takich należą pluszaki. Każde dziecko ma swojego ulubionego pluszaka, który towarzyszy mu zawsze. Spójrzcie na ofertę misiów oraz pluszowych zwierzaków z Galerii Bukowski. To maskotki wykonywane ręcznie z materiałów bardzo dobrej jakości, które są bezpieczne dla maluchów. Misie nie mają żadnych wystających elementów możliwych do oderwania, nie strzępi się także "sierść" więc nie ma obaw, że dziecko zakrztusi się kawałkiem zabawki.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany