Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Czym obdarować roczne maleństwo ?

maseleczko #16
Najlepiej będzie chyba jakimiś ubrankami :)
Cytuj
Karrosa #17
Myślę że ciuchy zawsze się przydadzą, mogę poratować Cię super stroną, którą znalazłam chwile temu bo własnie szukam stron z ubrankami dla dzieci po forach :) Zobacz tutaj https://malani.pl/. Jest dużo odzieży dla noworodków na tej stronie :)
Cytuj
~Tymoteusz1 #18
Faktycznie, ja myślę, że dobrym pomysłem dla tak małego dziecka będzie zakup dla niego dobrych ubranek. Każdy maluch potrzebuje wielu sztuk odzieży, dlatego jego rodzice na pewno to docenią. Zajrzyjcie do https://fancyandeco.pl/16-la-millou i sami przekonajcie się, jak eleganckie ubranka możecie dostać w dzisiejszych czasach.
Cytuj
Werka33 #19
Myślę, że pieniądze sprawdzą się najlepiej.

____

nasz-szczecin.pl
Cytuj
Emkaolka0 #20
Może i tak, ale nie wiem czy koperta to zawsze dobry pomysł. Dużo zależy też od tego jakie podejście do takich spraw mają jego rodzice. Ja bym postawiła jednak na jakiś prezent. Na pewno zabawka interaktywna bedzie dobrym wyjściem, takie zabawki ucieszą każdego, zarówno rodzica jak i dziecko. Dużo dobrego slyszałam o tej zabawce https://nodik.pl/...er-price-p-1424.html Garnuszek klocuszek rozwija dziecko edukacyjnie, ale i także manualnie :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany