Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Czym obdarować roczne maleństwo ?

maseleczko #16
Najlepiej będzie chyba jakimiś ubrankami :)
Cytuj
Karrosa #17
Myślę że ciuchy zawsze się przydadzą, mogę poratować Cię super stroną, którą znalazłam chwile temu bo własnie szukam stron z ubrankami dla dzieci po forach :) Zobacz tutaj https://malani.pl/. Jest dużo odzieży dla noworodków na tej stronie :)
Cytuj
~Tymoteusz1 #18
Faktycznie, ja myślę, że dobrym pomysłem dla tak małego dziecka będzie zakup dla niego dobrych ubranek. Każdy maluch potrzebuje wielu sztuk odzieży, dlatego jego rodzice na pewno to docenią. Zajrzyjcie do https://fancyandeco.pl/16-la-millou i sami przekonajcie się, jak eleganckie ubranka możecie dostać w dzisiejszych czasach.
Cytuj
Werka33 #19
Myślę, że pieniądze sprawdzą się najlepiej.

____

nasz-szczecin.pl
Cytuj
Emkaolka0 #20
Może i tak, ale nie wiem czy koperta to zawsze dobry pomysł. Dużo zależy też od tego jakie podejście do takich spraw mają jego rodzice. Ja bym postawiła jednak na jakiś prezent. Na pewno zabawka interaktywna bedzie dobrym wyjściem, takie zabawki ucieszą każdego, zarówno rodzica jak i dziecko. Dużo dobrego slyszałam o tej zabawce https://nodik.pl/...er-price-p-1424.html Garnuszek klocuszek rozwija dziecko edukacyjnie, ale i także manualnie :)
Cytuj
suzi #21
Oryginalnie mogą prezentować się ubranka dla dzieci z wyjątkowym nadrukiem. Widziałam, że można takie nadruki zamówić w drukarni Sitodruk z Częstochowy: https://print-sitodruk.pl/. Poczytajcie koniecznie o nich i o wszystkich metodach używanych do wykonania tego typu nadruków.
Cytuj
Leroy #22
Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzą się zabawki. Nie ma też co szukać jakiś udziwnionych zabawek - warto postawić za to na proste i popularne zabawki, które sprawdzają się zawsze. Do takich należą pluszaki. Każde dziecko ma swojego ulubionego pluszaka, który towarzyszy mu zawsze. Spójrzcie na ofertę misiów oraz pluszowych zwierzaków z Galerii Bukowski. To maskotki wykonywane ręcznie z materiałów bardzo dobrej jakości, które są bezpieczne dla maluchów. Misie nie mają żadnych wystających elementów możliwych do oderwania, nie strzępi się także "sierść" więc nie ma obaw, że dziecko zakrztusi się kawałkiem zabawki.
Cytuj
~Moska90 #23
Pamiętajcie, że takie dzieciaki potrzebują odpowiedniej atmosfery, aby móc rozwijać się w pełni bezpiecznie. Właśnie dlatego moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem będzie to, by zapisać dziecko do żłobka do http://sensoludki.pl/o-nas/. Dzięki temu możecie mieć pewność, że maluchem będą opiekowały się odpowiednie osoby.
Cytuj
elabarbara #24
Myślę że też zabawka edukacyjna będzie też dobrym pomysłem, do tego można zamówić dla małej pociechy personalizowaną piosenkę na urodziny dziecka . Myślę że taki maluch też z chęcią posłucha, zobaczy i sprawi mu to radość, a zawsze to też jakaś pamiątka . Zerknij sobie na przykładową piosenkę i sama oceń.
Ostatnia modyfikacja 21-02-2019, 15:09 Cytuj
gingero #25
Na pewno warto też dać kartkę z życzeniami, która będzie dla niego pamiątką na całe życie. Nie zawsze mamy pomysł na wypisanie takie kartki więc polecam skorzystać ze strony https://zyczeniowo.pl/. Można tam znaleźć wiele naprawdę oryginalnych życzeń na różne okazje.
Cytuj
~majak877 #26
Hej co myślicie o ubrankach na lato?
Cytuj
Twister #27
Takie dziecko bardzo szybko urośnie i będzie chciało biegać i szaleć. Jeśli to dziewczynka to można pomyśleć bardziej przyszłościowo i rzucić okiem na przykład na drewniane wózki dla lalek. Duży ich wybór widziałam na stronie https://tukutuk.com/. Moim zdaniem prezentują się super.
Cytuj
~Roman77 #28
Faktycznie, takie dziecko powinno otrzymać jak najlepszą opiekę, bo od tego może zależeć jego dalszy rozwój. Na przykładzie takich żłobków jak http://sensoludki...-ludki-oddzial-wola/ dobrze widać, na jakie placówki warto stawiać. Dzięki temu maluch będzie odpowiednio zadbany, a w pierwszych latach życia jest to niesamowicie istotne.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany