Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Własna działalność

~Helenka344 #181
Macie rację
Cytuj
Kamilka29 #182
Cytat: anarewka3 (2020-02-15 20:26)
Niedawno zacząłem otwierać własną firmę. Teraz zastanawiam się, które logo można wybrać dla firmy.

Mogę Ci polecić aby przeczytałeś tutaj https://www.logaster.com/pl/blog/how-to-create-logo-in-gimp/ jak można stworzyć własne logo do firmy. Jest tam nawet funkcja generatora logo, za pomocą którego można stworzyć własne logo w 5 minut.
Cytuj
EmmaSS #183
Fajnie, że chcecie coś więcej zrobić, pracować na własną rękę. Ja też się nad tym zastanawiam;) Chodzi mi po głowie własna restauracja, bardzo chciałabym iść w tym kierunku. Na stronie https://www.trafinoil.pl znalazłam olej do gastronomii, może komuś z was też się przyda;)
Cytuj
~Marek875 #184
Poszukaj wiedzy na stronie Cuk. Znajdziesz tak kilka propozycji otwarcia lub rozwinięcia własnego biznesu. Możesz otworzyć własną Placówkę Franczyzową lub Punkt Partnerski, możesz nawet rozpocząć współpracę jako Niezależny Doradca. https://cuk.pl/wspolpraca
Cytuj
~suzza #185
Jak prowadzicie firmę produkcyjną to na pewno też wam się przydadzą wszelkie elementy do pakowania towaru. Na stronie https://tasmaznad...pl/tasmy-pakowe.html możecie więc zamówić solidne, dobrze trzymające taśmy pakowe. Warto o tym pamiętać.
Cytuj
jakubczak #186
A czy my myśleliście może o tym aby dla waszej firny wykupić obsługę prawną? Taką która będzie dostępna cały czas, z miesięcznym abonamentem. Bo zastanawiam się nad tym, ten https://www.paral...obsluga-prawna-firm/ artykuł podsunął mi taki pomysł. Myślę że to dobra opcja.
Cytuj
antonio #187
Z pewnością każdemu przedsiębiorcy leżą chyba najbardziej na sercu finanse. Warto więc mieć odpowiednią ilość wiedzy, która pozwoli na sprawne zarządzanie własnym przedsiębiorstwem. Na stronie https://pragmago.pl/porada/naleznosci-wszystko-co-powinienes-o-nich-wiedziec/ firmy faktoringowej PragmaGo można znaleźć bardzo wiele niezbędnych do prowadzenia biznesu informacji dotyczących należności wymagalnych, niewymagalnych, terminów i sposobów załatwiania spraw związanych z płatnościami.
Cytuj
Felicita #188
Masz z pewnością rację, a skoro każdemu przedsiębiorcy na sercu leżą pieniądze, to zakładam, że szukają dostawców z najlepszymi cenami oraz o najwyższej jakości materiałów. Tak jak w przypadku firmy Virgamet, która spełnia te warunki w 100%. Wiem, bo dopiero co przeglądałam ofertę na stal maraging https://virgamet.pl/stal-maraging-martenzytyczna-utwardzana-wydzieleniowo i czytałam pozytywne opinie o firmie.
Cytuj
Fionnka009 #189
Możliwe, że będzie Ci potrzebny magazyn. Jeżeli będziesz szukał firmy zajmującej się projektowaniem i wyposażaniem magazynów to serdecznie polecam ofertę firmy https://futurelogistics.pl/oferta :)
Cytuj
~sophiaa #190
Właśnie też niedługo otwieram swoją firmę i szukam kogoś kto może zająć się pracami na rzecz mojej firmy. Dokładnie pisząc interesuje mnie tworzenie zestawów towarowych dla sieci handlowych standy, displaye, ekspozytory, boxy. Ponoć firma Ejko http://ejko.com.pl/ ma odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Zastawiam się czy do nich się nie zgłosić? Czy ktoś z was może z nimi współpracuje?
Cytuj
aneczka10 #191
Własna działalność to super sprawa.
Zerknij sobie tu www.magnum-pro.pl
i zobacz jakie masz możliwości. Ja uważam, że naprawdę można wiele rzeczy kupić w internecie i warto z tego korzystać.
Ja sama sporo robię w taki sposób zakupów i jestem zadowolona.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany