Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Własna działalność

mami1 #91
Zdecydowanie wolę pracować u siebie, niż dla kogoś. Sprawia mi to ogromną satysfakcję. Od kilku lat prowadzę swój interes i jest mi z tym bardzo dobrze, zarabiam bardzo dobrze, na klientów nie narzekam. Oby tylko tak dalej. Jedyym problem są dokumenty, które poprostu zalegaja mi wszedzie. Juz myslałam nad wynajeciem małego magazynu, ale czy ma to sens? Koleżanka poleciła mi firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje sie tematem profesjonalnie. Kompleksowo niszczą dokumenty oraz zabezpieczają te jeszcze potrzebne. Chyba skorzystam z takich usług, bedzie dużo łatwiej.
Cytuj
aneczka10 #92
Jeżeli masz własną działalność to pewnie przyda Ci się własna domena i hosting https://ddr.pl/
To dwie rzeczy, na których nie ma co oszczędzać. Chwytliwa nazwa domeny na pewno pomoże Ci nieco się w sieci pokazać. Dzisiaj wszystko dzieje się w internecie i w social mediach. Prowadząc swoją firmę warto o tym pamiętać.
Cytuj
Barbie #93
Na pewno, obecnie każda firma ma swoją stronę w internecie.
Cytuj
Painia #94
Nie mam za bardzo doświadczenia w tej materii. Dlatego też ciężko będzie mi coś sensownie doradzić.
Cytuj
Felicita #95
Poratujcie mnie proszę, bo już z sił opadam z tą księgowością. Zamiast robić, to co do mnie należy siedze w przepisach i czytam, wałkuję i coraz mniej wiem. Jak sądzicie, czy to dobra bedzie firma zajmująca się między innymi audytami finansowymi http://www.glc.pl/audyt do prowadzenia księgowości. Jeśli nie, dajcie mi jakis inny namiar.
Cytuj
Karrosa #96
Każda nowo otwarta działalność zmusi Cię do skorzystania z nowoczesnych przeróżnych szkoleń. Ja niedawno otworzyłam biznes związany z branżą maszynową i chcę posłać moich pracowników na szkolenie z PDCA. https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/pdca-w-praktyce-warsztaty.
Cytuj
~Zuzzanna #97
Jak widzę, niektórzy na poważnie biorą temat biznesu. Dobrze, w związku z tym czuję się w obowiązku podpowiedzieć Wam, że istnieje firma taka jak Hicron https://hicron.com/ , która jest idealnym partnerem, jeśli chodzi o rozwój biznesów, jak i ich start. Co robią, sprawdzicie, odwiedzając ich stronę, albo dzwoniąc pod numer +48 664 140 440 .
Cytuj
Gornaim #98
Myślę, że warto się wesprzeć dobrym oprogramowaniem, które pomoże ogarnąć kwestie księgowe i płacowe w firmie. Sam korzystam z https://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr i jestem bardzo zadowolony, bo sprawy, które wydawały mi się skomplikowane, nagle stały się znacznie prostsze.
Cytuj
koralgol #99
Dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie w firmie szkolenia dla pracowników. Wiem, że niektórzy narzekają, że trzeba na nie przychodzić, ale dzięki temu podnoszą swoje kwalifikacje. Ja bardzo lubię brać w nich udział :) Bardzo dobrze szkolenia Oracle oferuje https://dataconsulting.pl/ Cieszą się dobrą renomą, więc myślę, że warto skorzystać z ich usług :)
Ostatnia modyfikacja 30-08-2018, 18:06 Cytuj
~Tymoteusz1 #100
Faktycznie, jest wiele kwestii, o które musicie zadbać, by Wasza firma rozwijała się jeszcze bardziej efektywnie. Jak dla mnie, świetnym przykładem jest chociażby oprogramowanie https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/ od Tomtom, które wspomaga firmy transportowe w zarządzaniu flotą. Skoro dzięki temu można oszczędzać nawet kilkaset złotych na każdym przejeździe, to nie widzę powodu, dla którego miałoby się z tego nie korzystać.
Cytuj
~MaaaaM #101
Jeśli ktoś planuje rozpoczęcie przygody ze sklepem internetowym, polecam zapoznać się z firmą X- Coding IT Studio --> https://bit.ly/2CG3SCM
Mają ciekawe materiały, odnoście samego wdrożenia, jak i utrzymania sklepu
Cytuj
suzi #102
Jak już inwestujecie we własną firmę to musicie pamiętać o tym, aby spełnić wszystkie wymogi. Budynki firmowe muszą spełniać określone normy i trzeba o tym pamiętać. Na pewno potrzebny jest między innymi sklep.techemznaki.pl - plan ewakuacji. Jest to jedna z najważniejszych kwestii.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany