Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Pytanie odnośnie diety

ada34m #16
dieta zawsze ejst bardzo potrzebne żeby wyglądać pięknie i młodo

Barbie #17
Nie zawsze, jak ktoś ma figurę to nie musi diety stosować.
Bella89 #18
Ja mówię tak- można być na diecie, bo wiadomo każdy chce dobrze wyglądać. Jednakże nie można zapomnieć, że nasz organizm też potrzebuje witamin. Dlatego warto pomyśleć o zakupie wolnoobrotowej wyciskarce, żeby móc robić naturalne i zdrowe soki. Jeżeli chodzi o samo urządzenie to polecam Ci kupić marki Muke, bo jest to solidny sprzęt i nawet dodają do niego fajne dodatki ;). Urządzenie doskonale sobie radzi z różnym warzywami, owocami, ziołami. Można nim tworzyć najróżniejsze soki i koktajle.
pokmaz #19
Witam was wszystkich najserdeczniej jak się da!

lubelak #20
Na pewno sporo można osiągnąć jeśli chodzi o zdrowe odżywianie samym doborem odpowiedniej żywności. Na rynku co raz więcej pojawia się żywności modyfikowanej genetycznie, żywności, która jest uboga w wartości odżywcze a obfitującą niestety w różne niekorzystne dla nas metale ciężkie.
Najlepiej odżywiać się eko jeśli tylko ktoś ma taką możliwość.
Tutaj macie doby sklep ze zdrową żywnością z pewnego źródła https://staropols...glutenowa,423,0.html
Plecam!
datbe #21
Jesli interesujesz sie zdrowym, ekologicznym odzywianiem oraz kosmetykami to jest to temat dla Ciebie . Znajoma polecila mi pewna strone i jestem bardzo zafascynowana tematami poruszanymi na stronie. Dowiecie sie m.in. o zywnosci wspomagajacej kosmetyki, wadach tradycyjnych kosmetykow i wiele więcej.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany