Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

przebarwienia na twarzy od słońca

Dzionkon #31
Najlepiej sprawdza się maseczka z surowego ziemniaka, ponieważ łagodzi zmiany na skórze.

Anite39 #32
Warto skonsultować się ze specjalistą, który znajdzie przyczynę takich przebarwień. To według mnie jedyne rozwiązanie.

___

pediatra online
kinibrown21 #33
witam
polecam regularne picie soku z aloesu, dzięki niemu będziecie mieć młodo wyglądającą skórę bez trądziku czy przebarwień, sami zobaczcie https://duoaloes.pl/sok-aloesowy - polecam :d
smerfik24 #34
Myślę że dokładną odpowiedź dostaniesz u dermatologa
kancelaryjka #35
Dokładnie tak i raczej byłabym daleka w Twoim przypadku od sugerowania sie takimi domowymi wskazowkami. Bo mozesz sobie jeszcze bardziej zaszkodzic! Skora twarzy jest tak delikatna ze naprawde trzeba ostroznie. Uderz chociazby do mojego lekarza - do Doktora Konrada Lewandowskiego, zapytaj o przyczyne zmian, on Cie dokladnie przebada, zrobi analize i dobierze metode. Mnie po 6 latach walki roznymi srodkami - wreszcie Doktor Lewandowski wyciągnal z tego piekielnego tradziku!
natea22 #36
Jeśli chodzi o przebarwienia czy blizny i rozstępy to najlepszy jest bio oil który pomoże je rozjaśnić i ładnie wyrówna koloryt skóry, też mi się takie plamy zrobily od słońca ale smarowałam je tym olejkiem i stopniowo coraz bardziej się rozjaśnialy
swzi #37
Najlepiej iść do dermatologa, samemu można sobie zaszkodzić
Zelenijrak #38
No czasami nie ominiesz kolejki u l;ekarza, tak jestr i t reaaz lepiej idz szybko bpos isie cos jescze stranir
Bella89 #39
Ja myślę, że najlepszym sposobem na zatuszowanie przebarwień na twarzy będzie użycie korektora. Jest wiele dobrych mark takich jak przykładowo Golden Rose , które mają naprawdę doskonałe produkty. Sama zobacz na ich korektory http://goldenrose.../cera/korektory.html są delikatnej konsystencji, doskonale pokrywają cerę i łatwo się je aplikuje.
andromeda #40
Oj tak, troszkę racji tutaj masz :)
elabarbara #41
Ja mam cerę skłonną do przebarwień i niestety nawet pod makijażem było widać plamy. Stosowałam przeróżne kremy, maseczki ale nie trafiałam na ten odpowiedni bo niektóre mnie podrażniały. Długo szukałam ale znalazłam krem wybielający i redukujący przebarwienia Calluna Medica. Jak do tej pory widze zmiany i jestem zadowolona. Muszę jeszcze spróbować też maseczek z biocelulozy na przebarwienia.
gingero #42
Myślę, że każda apteka internetowa będzie miała w swojej ofercie jakieś produkty, które załagodzą w takiej sytuacji. Rzuć okiem na kosmetyki naturalne do twarzy - na pewno uda Ci się coś wybrać.
Worli40 #43
Kremy z filtrem to podstawa.

___

lista zadań
aneczka10 #44
Takie przebarwienia rzeczywiście mogły Ci się zrobić od nieodpowiednich kosmetyków i zbyt długiej ekspozycji skóry na słońce. Koniecznie znajdź odpowiedni gabinet jeżeli jesteś z okolic Zielonej Góry to masz tutaj http://www.medestetic.com.pl/ i niech zobaczy to ktoś, kto się zna. To jednak Twoja twarz i im szybciej o nią zadbasz tym lepiej się poczujesz.
pawlicka #45
ja bym tak jak natea22 jednak spróbowała olejku bio oil bo tak taniej, nic nie tracisz a na zabieg masz zawsze czas. U mnie przebarwienia po trądziku też ładnie rozjaśnia więc mogę go śmiało polecać na takie rzeczy

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany