Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Prezent

Mysaka185 #1
Witam serdecznie!
Wielkimi krokami zbliża się Maj, a w maju jak wiadomo komunie święte. Tak się składa, że w tym roku mam aż trzy takie uroczystości. Zastanawiam się, jaki prezent powinnam ofiarować. Myślałam o takie biżuterii https://modernsilver.eu/celebrytki/ Myślicie, że to dobry pomysł?
Ostatnia modyfikacja 21-04-2017, 11:53 Cytuj
malinka_dwa #2
Jak chodzi o taki droższy prezent na komunię to może taka deskorolka elektryczna: https://aeromind.pl/product-pol-30-Elektryczna-deskorolka-Yuneec-E-GO-X.html ciekawa alternatywa na przykład w stosunku do quada.
Cytuj
potka #3
chyba lepiej dać pieniądze na komunię niż nietrafiony prezent
Cytuj
matiiisek #4
Zazwyczaj daje się pieniądze, ale jak ktoś ma ograniczony budżet to prezent też będzie ok. Biżuteria, medaliki, książki itd zawsze są trafionym prezentem.
Cytuj
~Tymoteusz1 #5
Faktycznie, pieniądze będą najbezpieczniejszym pomysłem. Jeśli jednak zdecydujesz się coś kupić, to musisz pod uwagę wziąć fakt, że czasy się zmieniają i teraz normalną sprawą na prezent komunijny jest elektronika. Takie komputery jak http://gameplatform.pl/jaki-komputer-do-rocket-league-wymagania-sprzetowe/ są na porządku dziennym jeśli chodzi o komunię. Myślę, że warto z tego skorzystać.
Cytuj
Johny #6
Ja to chyba jestem tradycjonalistą i na komunię chrześniakowi kupiłem rower. Był bardzo zadowolony. Wydaje mi się, że jakieś deskorolki elektroniczne szybko się znudzą, a konsole do gier spowoduję, że dziecko będzie siedzieć cały czas przed TV.
Cytuj
~lenka #7
Tradycyjnym prezentem na tego typu uroczystość są ładne wydania Biblii http://aros.pl/ksiazka/biblia-opowiedziana-dzieciom
Ten prezent jest dodatkiem do innych, ale najbardziej podkreśla religijny charakter wydarzenia w życiu dziecka.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany