Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Miejsce na konferencję

~benny90 #61
Konferencje powinny odbywać się w miejscach atrakcyjnych zarówno biznesowo jak i turystycznie :) Na myśl przychodzi mi tutaj nasze polskie wybrzeże - szczególnie Trójmiasto. Polecam zobaczyć ofertę Hotelu Nadmorskiego w Gdyni - posiadają miłą obsługę, świetne sale konferencyjne o różnej wielkości i rozbudowane zaplecze rekreacyjne :)
Cytuj
Krisiti90 #62
W każdym większym, a także i mniejszym mieście bez problemu znajdziecie sale konferencyjne. Najczęsciej hotele mają w ofercie takie miejsca na wynajem. Również możecie zainteresować się ofertą firmy https://papilioagency.com Tu bedziecie mogli wynająć hostessy do obsługi konferencji.
Cytuj
Karrosa #63
To rzeczywiście może być naprawdę dobry pomysł !
Cytuj
~Anetka951 #64
My mieliśmy niedawno konferencję w Hotelu Iskra w Rzeszowie. To dość tani hotel, ale posiadający wysoki standard. Posiada komfortowe sale konferencyjne, restaurację w której serwowane są pyszne posiłki oraz liczne pokoje. Dodatkowo, ma dobrą lokalizację. Ja byłam bardzo zadowolona z czasu spędzonego w tym miejscu. Na stronie http://www.hoteliskra.pl/o-nas/ można zobaczyć więcej. :)
Cytuj
suzi #65
A co powiecie na sale konferencyjne wrocław? Widziałam, że Hotel Patio ma naprawdę dobrą ofertę. Bliżej zapoznacie się z nią na stronie https://www.hotelpatio.pl/. Jestem pewna, że gościom spodoba się ta lokalizacja.
Cytuj
Krisiti90 #66
Trzeba znaleźć odpowiednią sale szkoleniową, konferencyjną. Jeżeli będziecie szukać takich rzeczy na wynajem to warto zerknąć na ofertę od https://oshare.pl W tym portalu jest bardzo dużo ogłoszeń na wynajem nieruchomości, urządzeń, nawet pracowników i ciuchów, dosłownie wszystkiego.
Cytuj
~Moska90 #67
To fakt, wybór odpowiedniej lokalizacji ma bardzo duże znaczenie dla powodzenia całej imprezy. Jednak goście konferencji zapamiętują to, jak czuli się w danym miejscu i często oceniają przez to cały event. Dobrze sprawdza się w takich kwestiach Hotel Fajkier z http://www.hotelf...onferencje-szkolenia Myślę, że powinniście rozważyć właśnie taki wybór.
Cytuj
~farah557 #68
Byłem na konferencji w tym hotelu http://hotelodyss...u/sale-konferencyjne
Sala ładna, duża, dobra akustyka i piękne miejsce
Cytuj
~Dagmara5 #69
We wszystkich miastach w Polsce w tych mniejszych i większych znajdziecie sale konferencyjne. Najwięcej bo hotele mają w swojej ofercie takie miejsca na wynajem sal. Również możecie zainteresować się usługami agencji https://www.agencjainfernal.pl/ Od tej firmy będziecie mogli wynająć piękne hostessy do obsługi swojej konferencji.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany