Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Dobre konto bankowe?

alexia1 #1
Witam, mam zamiar założyć nowe konto internetowe w Deutsche: https://www.eliteprivatebanking.pl. Dużo podróżuje i zależy mi na koncie można powiedzieć o zasięgu europejsko-azjatyckim. Nie zależy mi specjalnie na opcji darmowej bo oczekuje od tego konta trochę więcej niż od tradycyjnych darmowych kont. Czy ktoś ma taki rachunek w Deutsche i może mi podpowiedzieć czy jest z niego zadowolony?
korpulentna #2
ja posiadam i jestem bardzo zadowolona
mykov #3
Również mogę polecić, prawie nie ma opłat.
Sabre #4
Nie znam tego banku, mam w innym
mesti #5
ja odkad pamietam mam bank bzwbk i nie narzekam. Spoko jest !
Sabre #6
No każdy ma jakieś inne doświadczenia
moniq33 #7
A czym się kierujecie przy wyborze konta ? Bo dla mnie najważniejsze jest to, żeby mieć swój bank w telefonie. Dlatego wiedziałem, że po informacje na temat konta idealnego muszę się zgłosić na http://finansemob...kacja-mbank-telefon/ . Poczytałem, założyłem, no i na pewno nie wyszedłem na tym źle :d
zylwak #8
Ja posiadam w pekao i naprawdę nie mam na co narzekać :)
~Prezesunio #9
Jest bardzo dużo dobrych kont osobistych, sam posiadam w Toyota Bank, dla kierowców jest świetne bo są zwroty za paliwo, do tego od razu jest lokata na 2%, dużo zalet.
Ireneusz173 #10
Cóż, zależy w sumie od preferencji, kwestia na tyle indywidualna że często lepiej samemu się zastanowić co się woli a nie pytać innych. Bo co z tego że ktoś nam powie że to jest lepsze dla niego jeśli dla nas będzie gorsze.

~Ojcijec #11
Nie no, oczywiscie, ze tak ale ludzie maja prawo wyrazic swoja opinie. Ja czesto pytam sie ludzi po forach co oni uwazaja o danym produkcie bo na 10 opinii "ja mam i lubie" znajdzie sie jedna, moze dwie, ktore wykaza dlaczego ta rzecz jest warta uwagi. Z kontami bankowymi jest podobnie. Ja zalozylem w Raiffeisen Polbank konto wymarzone jakis czas temu bo oprocentowanie na koncie mi sie podobalo, bo oplata za karte byla akceptowalna, bo bankowosc elektroniczna byla naprawde swietna, duzo zalet. Ale kazdy musi zdecydowac co mu odpowiada najbardziej
elabarbara #12
No nie jest łato zdecydować skoro jest tyle opinii ludzi. Sama mam problem ze znalezieniem banku gdzie będę mogła otworzyć darmowe konto w banku . Ale teraz mamy wiele możliwości :) możemy zaczerpnąć większą wiedzę czytając informacje w necie, porównać sobie banki i poczytać opinie. Ja właśnie zamierzam najpierw poczytać i zapoznać się szczegółowo o bankach które jakie konto oferuje.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany