Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

ciuchowe zakupy

Wiki9 #31
Ja ostatnio trafiłam na fajny sklep z ciuchami, w którym jest naprawdę sporo dobrych wyprzedaży, promocji i okazji cenowych. Chodzi o https://born2be.pl/. Wybór jest tam naprawdę bardzo duży - bluzki, spódnice, sukienki, swetry, żakiety, szorty, dodatki, t-shirty - znajdziecie tam praktycznie wszystko, co potrzebne, aby modnie wyglądać. Duży plus dla sklepu za ogromną rozpiętość rozmiarów - bo jak wiadomo każda z nas jest inna ;)
Karrosa #32
Ja ostatnio zamówiłam sobie piękny kożuch damski i jestem naprawdę zadowolona! To mój pierwszy, prawdziwy kożuch i muszę przyznać, że jest to najporządniejsza rzecz w mojej garderobie. Kożuch jest bardzo ciepły i świetnie wykonany. Cieszę się, że go sobie zamówiłam- teraz będę prezentować się modnie i jesienią i zimą :)
Fionnka009 #33
Kożuch to może nie najlepsza opcja na tą porę roku, ale patrząc na to co sie dzieje za oknem to nic nie wiadomo :d Może postawicie na jeansy damskie hurt. Takie spodnie są uniwersalne, pasują nie tyko na każdą okazję, ale i również na każdą pogodę. Ja mam dobrych kilka par w swojej szafie :)
wojciech221 #34
Z tego co obserwuję to coraz więcej ludzi kupuje ubrania za jeden-dwa-trzy złote ,a te ciuchy w galeriach nikt nie kupuje. Zgadzacie się ze mną?

marzena56 #35
Nie, Jak ktoś normalnie zarabia, to też lubi sobie kupić jakieś fajne ciuchy (czasami taki fajny ciuch bedzie kosztował 10zł) ale czasami jakaś sukienka wieczorowa
bedzie kosztowała 100 pln lub wiecej.
mami1 #36
Ciąża to jeden z najpiekniejszych okresów w zyciu kobiety, jednak gdy pojawi sie juz dziecko przychodzi taki czas ze nagle nie mamy sie w co ubrać. BRakuje nam wygodnych przewieiwnych thanin, czy poprostu bluzek i sukienek do karmienia. Wiadomo, wczesniej nie zwraca sie na to uwagi. Na szczescie koleżanka poleciła mi sklep https://99shop.pl/c/9/odziez-po-ciazy.html w któym jest dokładnie odzież po ciaży. Świetne ubrania, modne i co najważniejsze przeznaczone dla mam karmiących.
Karrosa #37
Ja również bardzo często kupuję ubrania przez internet, jednak najczęściej robię to dla swoich dzieci. Kilka miesięcy wybrałam znalazłam nowy sklep i od tego momentu stał się on moim ulubionym. Przywiązuję dużą wagę do jakości produktów, a te wymagania spełniają właśnie produkty zamawiane na stronie https://malani.pl/ . Moim zdaniem sklep jest warty uwagi i polecam zajrzeć każdemu rodzicowi !
~lusteret #38
Jezeli mówimy o ubraniach, to każda kobieta, która lubi sukienki powinna znać ofertę sklepu Merg.pl, ponieważ jest tu mnóstwow pięknych sukienek taakich jaak np.:P

Ceny również są bardzo atrakcyjne, a doadtkowwo dosyć łatwwo jest trafić na ciekawą promocję ;)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany