Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Zdrowie...

~Tymoteusz1 #76
Problem w tym, że wiele osób bagatelizuje tak istotne problemy jak chociażby żylaki. Ludzie nie mają niestety świadomości, czym może to skutkować. Najlepiej zajrzyjcie do http://www.centrumflebologii.pl/pl/niewydolnosc-zylna/zapalenie-zyl-powierzchniowych, a przekonacie się o tym, że wizyta w Centrum Flebologii jest najrozsądniejszym wyjściem.
Cytuj
Ewokirazka #77
W dzisiejszych czasach bardzo ciężko czasem jest znaleźć dobry moment na to by zadbać o swoje zdrowie. Wystarczy jednak chociażby jakiś dłuższy spacer każdego dnia. To pomaga wiele :)
Cytuj
michasia9893 #78
U mnie, jeśli chodzi o zdrowie, to jest w miarę dobrze. Od lat mam jednak tylko kłopot z łuszczycą, ale mam nadzieję, że teraz chociaż na chwilę będę miała spokój, bo zmiany bardzo się polepszyły przez preparaty Dr Michaels.
Cytuj
Felicita #79
Nie sądziłam, że tak trudno będzie znaleźć podologa. Dopiero koleżanka podrzuciła mi linka do wyszukiwarki https://ranking.abczdrowie.pl/s/Podolog i udało mi sie umówić wizytę. Nie rozumiem, czy tak mało ludzi kształci sie w tym kierunku?
Cytuj
~Zdrowietomy #80
Moim zdaniem, aby być zdrowym należy mieć dobrą dietę oraz uprawiać sport! Te dwa połączenia zdziałają cuda. Ja stosuję dietę zgodną z grupą krwi https://poradyfit...rwi-naprawde-dziala/ . Jak się okazało nigdy nie mogłam zrzucić zbędnych kg. Po wyeliminowaniu pewnych składników czuję się rewelacyjnie.
Cytuj
edward22 #81
Wiadomo że grzybica jest bardzo ciężką chorobą
Cytuj
Bibian33 #82
Chciałbym Wam polecic suplement diety, african mango, z ktorego sam korzystam. Polecil mi go moj znajomy i jestem bardzo zadowolony z efektow. Ogolnie dbam o zdrowie, staram sie duzo cwiczyc i twardo trzymac diete.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany