Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Rehabilitacja kręgosłupa

suzi #1
Szukam dobrego rehabilitanta kręgosłupa w Warszawie. Lekarz powiedział mi ostatnio, że mam takie skrzywienie kręgosłupa, że niezbędna jest mi już rehabilitacja kręgosłupa. Zależy mi na tym, aby był to ktoś sprawdzony. Znacie takiego kogoś?
adelina83 #2
I jak Ci idzie z tym szukaniem? Bo mi poszło jakieś pół roku temu całkiem nieźle :) Tyle, że jako mieszkanka Wrocławia, szukałam na miejscu. Trafiłam do Centrum Rehabilitacyjnego p. Gawłowskiej na specjalistyczne leczenie i rehabilitację - www.gawlowska.com.pl/leczenie-kregoslupa i już w maju byłam jak nowa :) Co do szukania to dam Ci radę - taką pasującą do forum bądź co bądź turystycznego. Może zapytaj wujka Google o wczasy rehabilitacyjne ukierunkowane na terapię kręgosłupa? Sporo jest takich ofert. Google się Ci chyba nie popsuło więc znajdziesz na pewno coś odpowiedniego :)
natea22 #3
Znam przychodnię Natural Medical w której robią bardzo skuteczne zabiegi magnetoterapii nowym urządzeniem viofor, są wyjątkowo skuteczne na wszelkie schorzenia kręgosłupa, podobnie jak masaż leczniczy na który się można też tam zapisać, mają bardzo dobrych doświadczonym fizjoterapeutów.
~Tymoteusz1 #4
Problemy z kręgosłupem to poważna sprawa. Nie ma sensu czekać, aż coś się samo poprawi, bo moze się to skończyć dla Was niezbyt korzystnie. Najlepiej zrobicie, jeśli sami wybierzecie masaż i rehabilitacja wojtasik, bo to najlepiej wpłynie na poprawę Waszego zdrowia. W http://www.rehabilitacja-mw.pl/metody-rehabilitacji/rehabilitacja-doroslych/terapia-czaszkowo-krzyzowa/ znajdziecie więcej informacji na ten temat, więc nie ma na co czekać. Chodzi przecież o Wasze zdrowie.
lea #5
Taka rehabilitacja to bardzo karkołomny i kosztowny proces...
robertlas #6
a czy takie rehabilitacje są bezpieczne dla kręgosłupa?

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany