Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Rehabilitacja kręgosłupa

Makke #16
Jasne, że rehabilitacja zawsze jest długa i ciężka. Jak ma się mniejsze urazy to jeszcze ta rehabilitacja jest odwlekana w czasie, często spotyka się na niej raz w tygodniu. Niby ma się ćwiczyć codziennie w domu, ale mimo to zawsze większe efekty są jak ktoś codziennie z tobą ćwiczy. Osoba leżąca raczej jest poddawana rehabilitacji codziennie, ale trzeba też wtedy walczyć z odleżynami. I tu pomaga ozonoterapia. Trochę o niej na https://wojnar.pl/oferty/ozonoterapia-w-zakopanem-willa-wojnar/ czytałam. Do tego plusem jest to, że można na ozonowanie pojechać na turnus gdzie oferują też rehabilitację. Tak więc nic się nie traci i tylko zyskuje.
Cytuj
~Tymoteusz1 #17
Przecież rehabilitacja wcale nie musi być długa i męcząca. Bardzo duże znaczenie tutaj ma to, jakiego fizjoterapeutę wybierzecie. Ja zawsze preferuję sprawdzone osoby, o których słyszałem wystarczająco pozytywnych rzeczy. Warto zajrzeć do http://www.rehabilitacja-mw.pl/metody-rehabilitacji/rehabilitacja-doroslych/ortopedyczna-terapia-manualna-kaltenborna-i-evjentha/ i przekonać się, jakie efekty da Wam rehabilitacja wojtasik. Powinniście być zadowoleni z efektów.
Cytuj
natea22 #18
U mnie rehabilitacja wcale nie była długa i męcząca, chodziłam do centrum medycznego http://cmsf.pl/ i bardzo szybko udało się specjalistom uporać z moim problemem, nie wiem czy to zasługa innowacyjnego sprzętu do rehabilitacji czy specjalistów ale czuję się wręcz rewelacyjnie :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany