Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Rehabilitacja kręgosłupa

Fionnka009 #46
Z kręgosłupem nie ma już żartów. Ja mam problem z kolanem, ale to jeszcze nie jest nic strasznego. Tu wystarczy dobry ortopeda. Znalazłam już takiego na http://inmedico.pl Bardzo mi pomógł do tej pory. Wiadomo, że odpowiednia rehabilitacja w takim przypadku to podstawa.
Cytuj
~Dorka56 #47
Problemów z kręgosłupem nie wolno lekceważyć, ponieważ z biegiem czasu mogą stać się one bardzo uciążliwe, a nawet zagrażać życiu. Według mnie konieczna jest tutaj wizyta u dobrego specjalisty. Jeśli natomiast chodzi o ortopedę, to ze swojej strony polecę świetnego lekarza z Krakowa. Jego oferta dostępna jest na stronie http://ortopedakrakow.com/ ;)
Cytuj
Tamara23 #48
Niestety prawda jest taka, że coraz więcej osób uskarża się na problemy ze strony kręgosłupa. Dlatego też bez wątpienia warto wziąć pod uwagę wyjazd do takiego miejsca jak ośrodek rehabilitacji Krynica . Można tam bowiem skorzystać m.in. z przeróżnych form masażu, jak również zabiegów wodnych i bez wątpienia wpłyną one nader korzystnie zarówno na nasze zdrowie, jak i dobre samopoczucie.
Cytuj
farkimas #49
Słuchajcie, jeśli doskwierają wam bóle pleców to moim zdaniem trzeba się udać na odpowiednią rehabilitację. Bardzo dobra i jest w Łodzi w centrum FMC na Piłsudskiego 9a i właśnie tam polecam wam się udać!
Cytuj
~Tymoteusz1 #50
To bardzo poważne urazy. Pamiętajcie, że jeśli nie zaleczycie tego w odpowiedni sposób, to problem może nawracać w przyszłości. Właśnie dlatego warto rozważyć skorzystanie z takich rozwiązań, jakie daje Dobry Brat w Osieku. Zajrzyjcie na ich stronę i przekonajcie się, ile może dać pobyt w tym miejscu.
Cytuj
Leroy #51
Po urazach czy operacjach kręgosłupa często konieczna jest rehabilitacja. Teraz jest o tyle lepiej, że niektóre zabiegi można wykonywać w domu. Do takich zabiegów należy magnetoterapia. Zabieg polem magnetycznym jest prosty i bezpieczny i wykonuje się go przy użyciu aparatu, który możecie kupić tu https://www.bardo...ty-do-magnetoterapii . Magnetoterapia redukuje ból i obrzęk oraz przyspiesza gojenie tkanek.
Cytuj
suzi #52
Jeśli doskwierają Wam bóle kręgosłupa to możecie też pomyśleć o zakupie dysku do siedzenia, który koryguje wady postawy. W tym celu warto zajrzeć tu: https://www.orteo.pl/dyski-i-platformy. Wybór jest duży i myślę, że bez problemu coś dla siebie wybierzecie.
Cytuj
aleks454 #53
Hej. Jeżeli ktoś z Was jest z okolic Łodzi to polecam skorzystać z oferty rehabilitacja łódź kopernika. Centrum działa od wielu lat i dysponuje świetnym sprzętem a przede wszystkim najlepszym personelem. Serdecznie zachęcam do skorzystania z ich usług.
Cytuj
~Paprotek2 #54
Powiem wam, że ja się bardzo długo zmagałem z bólem kręgosłupa. Zacząłem chodzić do fizjoterapeuty. On mi bardzo polecił taśmy kinezjologiczne. Wspomogły mój kręgosłup i naprawdę czuję się lepiej!!!!! :)
Nie wiem, jak to się stało, że wczesniej o nich nie wiedziałem.
Z całego serca wam polecam: Taśmy kinezjologiczne
Dajce znać, czy pomogłem!
Pozdrowienia z nad morza!
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany