Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Rehabilitacja kręgosłupa

~Roman77 #61
Mamy XXI wiek, dzisiaj faktycznie można nad wieloma rzeczami popracować. Dzięki takim poradniom jak https://www.fitme...abilitacja-sportowa/ jesteście w stanie o wiele skuteczniej zwalczyć Wasze problemy. Pomyślcie nad tym dobrze, chodzi w końcu o Wasze zdrowie!
Cytuj
gg83 #62
Jeśli chodzi o Gdańsk, to tutaj https://rehab-gdansk.pl/ jest namiar na gabinet, w którym wykonywa są różne zabiegi. Niewątpliwe w pierwszej kolejności warto udać się do lekarza, aby uzyskać diagnozę i dopiero wtedy zdecydować się na odpowiednią rehabilitację. Jest to ważne, aby sobie nie zaszkodzić.
Ostatnia modyfikacja 24-11-2019, 23:12 Cytuj
Gizelda #63
Rehabilitacja za pomocą zabiegów fizjoterapeutycznych jest na pewno bardzo ważna, ale przede wszystkim trzeba nauczyć się prawidłowego siedzenia. Na przykład przy komputerze. Warto zakupić w tym celu dobrze wyprofilowany fotel gamingowy, który zadba o nasz kręgosłup.
Cytuj
Karrosa #64
Osobiście polecam Wam zapoznać się z ofertą tego miejsca: http://www.citocare.pl/ To szpital, który znajduje się w Toruniu. Ja trafiłam do nich z koniecznością rehabilitacji kręgosłupa. Dlatego mam doświadczenie w tym temacie ;) Naprawdę znają się na rzeczy. Cały personel jest bardzo profesjonalny, więc możecie być przekonani, że to świetny wybór.
Cytuj
Leroy #65
Niestety dolegliwości związane z kręgosłupem pojawiają się u wielu osób. Jeśli chcecie dowiedzieć się co na ból kręgosłupa działa skutecznie to zerknijcie na stronę wibroterapia.com. Tam znajdziecie ciekawe i rzetelne artykułu o bólu kręgosłupa, jego przyczynach, sposobach leczenia a także o profilaktyce.
Cytuj
~wujekbronks #66
Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego miejsca, gdzie można znaleźć usługę taką jak rehabilitacja purazowa to polecam szczerze ośrodek Origin w Otwocku. Jest tam na prawdę sztab specjalistów z zakresu zdrowia, którzy szybko postawią Cie na nogi.
Cytuj
KowalskaA #67
Taka rehabilitacja może być bardzo długa. Na pewno trzeba będzie tu postawić na pomoc odpowiedniego fizjoterapeuty. Ja ostatnio znalazłam z kolei pomoc ortopedy w centrum medycznym http://inmedico.pl Może także przyda wam się pomoc specjalistów z tego miejsca.
Cytuj
suzi #68
Z kręgosłupem nie ma żartów. Dlatego jeśli chodzi o jego rehabilitację to najlepiej wybrać doświadczonych rehabilitantów ze sprawdzonej placówki. Polecam poczytać o centrum rehabilitacji i terapii Kraków: https://openmedical.pl/. To będzie dobry wybór.
Cytuj
Lammag #69
Witam wszystkich użytkowników tego forum!

Moim zdaniem, każdego może trafić jakaś kontuzja i będzie potrzebował rehabilitacji. Warto więc mieć wiedzę z tego zakresu, żeby potem nie być zaskoczonym. Jestem więc zdania, że warto trochę poczytać o danym zagadnieniu. Jeżeli szukacie dobrego źródła wiedzy z tego właśnie zakresu, to sprawdźcie https://wojnar.pl/zabiegi-rehabilitacyjne-kregoslupa/ . Zainteresowanych odsyłam do lektury. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę zdrowia, moi drodzy!
Cytuj
~diamencik897 #70
Dokładnie, mamy XXI wiek i dużo łatwiej jest znaleźć odpowiedniego specjalistę od leczenia urazów i różnych innych problemów. Tak naprawdę to dla nas bardzo łatwe, bo nie brakuje takich klinik jak https://cm-1look.pl/ , w których łatwo otrzymamy stosowną i potrzebną nam pomoc.
Cytuj
Felicita #71
Szukam temat "profilaktyka" i co widzę? Nic nie widzę. Rozmawiamy o chorobach, problemach, ale nikt nie pisze o profilaktyce. Może zatem ja zacznę o profilaktyce schorzeń kręgosłupa https://www.zdrowykregoslup.pl/kategoria/profilaktyka/ Warto poczytać, bo nagle okazuje się, że nie trzeba wcale tak wiele, by zachować zdrowy kręgosłup.
Cytuj
~WeronikaQq111w #72
Witam polecam wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego Artromot K1 wypożyczalnia
Cytuj
Agata88 #73
Do rehabilitacji warto podejść kompleksowo: fizjoterapeuta, masażysta i oczywiście regularne konsultacje u lekarza
Cytuj
~Rehabilitacja #74
Jeżeli potrzebujesz rehabilitacji nie ma lepszego miejsca na Podkarpaciu. Dobry sprzęt, świetny doświadczony zespół i wiele metod leczenia. Polecam zobaczyć <a href="https://fizjotera...amp;gt;rehabilitacja nietrzymania moczu Rzeszów</a>
Cytuj
~Rehabilitacja2 #75
Jeżeli potrzebujesz rehabilitacji nie ma lepszego miejsca na Podkarpaciu. Dobry sprzęt, świetny doświadczony zespół i wiele metod leczenia. Polecam zobaczyć skoliozy leczenie Rzeszów
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany